ADA PLUS Rīga - Bezdarbniekim

Ļoti slikti ir organizēts apmācību process bezdarbniekiem (sākums vēlāk nekā sarakstā, starpbrīdis agrāk nekā saraksta - pilns murgs, nodarbības bieži ir krievu valodā... Neejiet tur.. beeeee

K

M meitenite24 25.04.2012

Labdien!
Es jau otro gadu mācos ADA PLUS mācību centrā: vispirms izgāju datorkursus, tikko pabeidzu angļu valodas kursus bezdarbniekiem.

Gribu Jums iebilst un pateikt, pasniedzēji vienmēr ir laikā un starpbrīdi saskaņo ar visiem mācekļiem, lai visiem būtu ērti.

Man ļoti patīk mācīties tieši tur, jo materiāls ir ļoti labi izskaidrots, un darbinieki nāc pretī un pēc pieprasījumā iekļauj programmā visu, kas mums interesē.
Un vēl, pasniedzēja skaidro gan latviešu, gan krievu valodās, lai visi varētu saprast.

Es nevaru pateikt neviena ļauna vārda par ADA PLUS, man ļoti patīk tur macīties,
ieteicu visiem.

Jauku dienu!

N Nikola1975 08.03.2018

Nemāk tulkot dokumentus. Pēc saviem uzskatiem daļu no teksta, kuru ir jātulko, vienkārši izmet ārā. Personāls ir ļoti rupjš, izsakās necenzētiem vārdiem. Uz jautājumu, kāpēc tekstu neiztulkojāt pilnībā, saņēmu atbildi, krāties ārā no šejienes, neko mēs ne skaidrosim!

НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Если хотите получить реальные знания, обращайтесь в др. учебные заведения их много. но только не ADA Pluss.