www.sudzibas.lv AD pakalpojumi Diletanti un Krāpnieki

AD pakalpojumi - Diletanti un Krāpnieki

Vēlos izteikt savu neapmierinātību par ļoti nekvalitatīviem mežizstrādes darbiem, kas tika veikti manis apsaimniekotajā mežā un kurus veica AD pakalpojumi (SIA AD AGRO). Sazinājos personīgi ar AD pakalpojumi vadību - Dāvi Vītolu. Jau sarunas laikā šķita, ka šis kungs nav ieinteresēts atrisināt manu problēmu, bet viņu vairāk interesē tikai potenciālā peļņa. Bez nekvalitatīvi paveiktā darba, kurš netika paveikts līdz galam, netika arī samaksāta solītā piemaksa, saskāros ar šādiem trūkumiem un problēmām.

Pirmkārt, vēlos norādīt uz ļoti zemu darba kvalitāti. Mežizstrādes darbi tika veikti bez pienācīgas rūpības un precizitātes, radot lielu kaitējumu meža ekosistēmai. Darba izpildītāji neievēroja noteiktos standartus un procedūras, neievēroja pareizu koku identifikāciju un neievēroja minimālās izciršanas prasības. Rezultātā daudzi vērtīgi un potenciāli noderīgi koki tika bojāti vai nesaudzīgi izcirsti.

Otrkārt, jāmin, ka mežizstrādes darbu veicēji neievēroja noteiktos termiņus. Viņi neievēroja savus pašu apsolītos datumus un nepildīja uzņemtās saistības. Atlikušie darbi tika veikti ļoti steidzīgi un ātrumā, kas radīja vēl lielāku risku un apdraudējumu.

Turklāt vēlos uzsvērt, ka darbu veicēji neievēroja drošības standartus un nepareizi izmantoja mehānismus un aprīkojumu. Neraugoties uz to, ka es izklāstīju visus drošības noteikumus un prasības pirms darba uzsākšanas, viņi neievēroja būtiskus drošības pasākumus. Tādējādi radot risku ne tikai darbu veicēju dzīvībai un veselībai, bet arī radīja apdraudējumu apkārtējai videi.

Aicinu visus neiesaistīties ar šo uzņēmumu nekādās darīšanās! Jūs tiksiet piečakarēti 1000%!

G

A Aleksandrs B. 14.05.2023

Haha, neesam tātad vienīgie lohi, kuri uzķērās uz šo uzmetēju solījumiem. Mums tā summa un darāmais darbs nebija tik liels, bet joprojām atceramies ar lielu sāpi šo saskarsmi ar AD pakalpojumu darbiniekiem! Cilvēki, esiet prātīgi in neuzķerieties uz šo krāpnieku vārdiem un tukšiem solījumiem.

A ADpak 22.05.2023

Labdien,
ar šādu situāciju, kā aprakstīts sūdzībā, neesam saskārušies. Neesam saņēmuši nevienu šāda veida atsauksmes vai negatīvus komentārus par mūsu veiktajiem darbiem no klientiem, visus darbus veicam uz līguma pamata, kurā savstarpēji atrunāti nosacījumi un apamksas apmērs, termiņi un kārtība.

Sūdzībā aprakstīto uzskatām kā apmelojumu, ko, iespējams, rakstījis konkurents. Aicinām nekavējoties atsaukt sūdzību, pretējā gadījumā vērsīsimies attiecīgajās instancēs par neslavas celšanu publiskajā vidē.

Ar cieņu,
Dāvis Vītols (AD Pakalpojumi)