www.sudzibas.lv ACNielsen Latvia Valsts valodas nezināšana un elementāru lietu nezināšana, kā arī agresīva attieksme.

ACNielsen Latvia - Valsts valodas nezināšana un elementāru lietu nezināšana, kā arī agresīva attieksme.

Saņēmu zvanu: zvanītāja uzrunāja krievu valodā, atbildēju latviski, šī sieviete turpina runāt krieviski, nu ok ja nesaprot elementāras ētikas normas, pāreju uz krievu valodu, jautāju, kas veic pasūtījumu šai aptaujai un tad viņa sāk putroties paskaidrojumos, saka, ka nav laika un NOMET klausuli.

Kompānija, kas par aptauju veikšanu saņem naudu no pasūtītājiem NEVAR atļauties šādi uzvesties.

Tā neko aptauju kantoris, laba reputācija noteikti vairojas dēļ šādiem ''atbildīgiem'' darbiniekiem. Ļoti nepatīkams cilvēks, jo šausmīgi daudz sarkasma un ironijas, kā arī pats runas veids ļoti izaicinošs.

Pārzvanīja, pateica, ka es esot rupjš utt.(mana rupjība būs lūgums runāt valsts valodā) , bet tomēr uzdeva savus jautājumus uz kuriem laipni atbildēju krievu valodā.
Reizēm nav īsti saprotams vai es dzīvoju Latvijā, ja šo tekstu izlasa kāds, kas atbild par valsts valodas lietošanu, lūgums tikt skaidrībā.

Ar cieņu, Andris.

L Lelle Bez Matiem 12.04.2013

Andri - par valsts valodas lietošanu šajā gadījumā (un visos citos) atbildi tu pats :) Un arī latviska valsts vide sākas no tevis paša.
Ja tev tie valodas principi ir tik svarīgi, tad jāpabrīnās cik labprāt un vienkārši tu tos pārkāp pat parasta aptaujas zvana dēļ.