www.sudzibas.lv Accessorize privilēģiju karte

Accessorize - privilēģiju karte

Dzimšanas dienā saņēmu SMS no Galactico, ka par katru pirkumu saņemšu 7 reizes vairāk punktu. Aizgāju A-tunelī t/c Origo, izvēlējos pirkumu (maciņu kredītkartēm). Pirmais, ko parādīju, bija Galactico privilēģiju karti, jo daži pieprasa to pirmo. Pārdēvēja atbildēja, ka tādas kartes neapkalpojām un vispār nezin, kā ar to rīkoties? Kā var neapkalpot, ja tā karte uzzīmēta uz naudas tastītes? Ja nezin, kā rīkoties, tad var piezvanīt informācijā un uzprasīt. Intereses pēc aizgāju Origo informācijas un pajautāju, vai var kādā no t/c Origo veikaliem nepieņemt privilēģiju kartes vispār. Man teica, ka nevar. Aizgaju uz Acccessorize veikalu (t/c Origo galvenā ēkā) un pajautāju, vai viņiem viss ir kārtībā ar privilēģiju kartēm. Viss ok. Tātad A tuneļa Accessorize veikala pārdēvēja nemāk rīkoties ar termināli. Neejiet uz to veikalu ar kartēm!