www.sudzibas.lv Absolut Vodka Ļoti sliktas kvalitātes produkts . Akc.m.nr. FK 3456593

Absolut Vodka - Ļoti sliktas kvalitātes produkts . Akc.m.nr. FK 3456593

Absolut vodka . Pirkta Aizputē Maxima . akcīzes markas nr. FK 3456593 tilpumā 0.7 apakšā zem pudeles etiķetes Absolut vodka , pudeles priekšpusē, vēl neredzēta balta papīra uzlīme, kas vēstī , ka it kā esot importēts no Sweden. Pēc šīs pudeles satura lietošanas trijām personām palika neiedomājami slikti. Tik ārkārtīgi sliktā kvalitātē šis alkoholu saturošais dzēriens vēl nekad nebija bijis. Tas ir praktiski nelietojams. Un tirdzniecībā aizliedzams.

G Gulbenietis 13.12.2021

Droši vien, kopā ar lidla kviešu alu maucāt iekšā :D

A Aivars Rozītis 13.12.2021

Šādu pašu ABSOLUT vodkas draņķi nopirku Kuldīgā trīs dienas atpakaļ.. Vecs rūdīts dzērājs no tā , no rīta vēma kā lācis. Saka 15 gadus nebija vēmis . Visas saindēšanās pazīmes . Pat točkā škaidītais spirts ir labākas kvalitātes. Garša šim atgādina Jaunpagasta un LB sliktākos darinājumus. Mūsu valstiņā vairs ne par ko nebrīnos .