www.sudzibas.lv ABLV Bank Amats un izskats ir maldīgs.

Aizkraukles Banka - Amats un izskats ir maldīgs.

Vārdu salikums "bankas darbinieks" visiem noteikti asociējās ar kārīgu cilvēku, buktētās biksēs, šlipsi un izgludinātu kreklu mugurā.Droši vien tas tā arī ir, tikai par to vārdu "kārtīgs" man radās pamatīgas šaubas.
Nācās saskarties ar Aizkraukles Bankas darbinieku neformālos apstākļos.Teiksiet, nu jā, bet darbā ir darbā un ārpus tā katrs dara kā grib.Bet vai tiešām tas ir normāli, ka cilvēks, kas ieņem atbildīgu amatu un ir starpvalstu darījumu seja var pielietot samērā lielu spēku pret sievieti, kura viņam ir pateikusi Nē! ? Izlaužot rokas un vardarbīgi turot vēloties iegūt to ar varu?
Tad man ir jautājums-kā šis cilvēks vispār drīkst strādāt tādā amatā, vai līgumus un vienošanās klientiem jāparaksta ar varu, it sevišķi ja tā ir sieviešu kārtas pārstāve?

Esmu guvusi labu mācību un visām sievietēm iesaku padomāt, varbūt, ka vīrietis ar slotu rokā ir cilvēciskāks un godīgāks nekā tas, kurš ietērpies uzvalkā un nemitīgi bārsta komplimentus.

V

O Olga 03.08.2009

Laikam jāiet kādai ārstēties... Kāda man daļa, kā bankas klientei, par to, ka tie darbinieki uzvedās ārpus darba? Man vienalga. Un cilvēks nopelna savu amatu ar savām zināšanām un darba rezultātiem, nevis ar uzvedību privātā dzīvē. Tad jau te kāds manis apbižotais un pamestais ar var uzrakstīt, ka neesmu pelnījusi savu amatu, jo redz esmu mau*a, bet nu, šai amatā mani iecēla labu panākumu dēļ, nevis tāpēc, ka esmu krietna meita.

A Aleksa116 03.08.2009

A tu laikam pec sevis spried, ta jau ir, ka visiem viss vienalga, tapec jau tik talu esam nonakusi.

H haahh 03.08.2009

Olgai vajag ienemt kaadas nomierinoshas zales...
Nevajag te uztraukties ko kaads par ko te raksta!
Cilveekiem ir tiesiibas izteikt savu viedokli! Ko pati neapjeedz, ka jaaskaidro?
Stulbs cilveeks...

B Baņkieris 03.08.2009

Re kā viena laimes meklētāja gribēja "baņķieri" noķert, bet kad izrādījās, ka viņš ir vienkāršs bankas klerks unnu šai nespīd tas, ko bija sasapņojusies tā jāsāk bērt virsū visādi `mēsli!
Jā, diemžēl sievietēm ir tāda tendence, ka uzskata katra sevi par visskaistāko un labāko, bet tikko nav pa viņas prātam, tā dubļu jūra līst no šādām dāmītēm!
Diemžēl man arī nācās saskarties ar vienu šādu govi! Šo dāmīti piepilda tikai greizsirdība un skaudība!
Tādas dāmītes ir jāārstē un par valsts līdzekļiem!

M mmja 03.08.2009

Valstij nav taadu rezerves liidzeklu pa ko aarsteet stulbas daamiites! Taam jaarsteejas par savu naudu!
Stulbaa Latvija ir sasodiiti nabadziga valsts.

O Olga 04.08.2009

To, , ,
Bet es arī i9zteicu savu viedokli, jo diskusija ir publiska, ko pats/pati neapjēdz, ko???
Īstenībā bezgala stulba tēmas autore. Tā pat, kā komentētājs, , ,

, ,,, 05.08.2009

Par to tavu komentu, Olga, labi izsmeejos!!! Takaa papagailis atkaarto ieprieksh teikto, duro4ka!
Un tu tajaas sudziibaas nelieni, nelasi un nekomentee, ja visi liekas stulbi! IZTIEC AR SEVI!!!

L Lauris 05.08.2009

Pati vainiga, sakuma pasi pavilina virieti un un pec tam krumos, ir jabut priecigai ka ar tevim vispar kads kaut ko gribeja darit, izveligums ir slikta ipashiba

, ,,, 06.08.2009

Olga i stulba vecene.

I Ilza 19.08.2009

KKāds murgs. Kāda starpība kāds ir darbinieks ārpus darba. Man būtu vienalga pat ja viņš ārpus darba striptīza klubā sēdētu...

E Eseseseseseseseses 25.08.2009

par to tev nevis kometaaros, bet gan iesniegumaa policijai jaaraksta.
man arii mulkiigi liekas cilveeka iztureesanos saistiit ar vinja ienemamo amatu - tu domaa, ka seetnieks tev zilu aci uzsist vai izvarot nevareetu? amatam nav nekaada sakara ar cilveeka uzvediibu. varbuut tas, ka konkretais viirietis profesionaalajaa zinjaa ir varas poziicijaa, kas noziimee naudu, kas savukaart noziimee iespeeju dabuut visu, ko veelas, bez iipasas piepuules un vins nav pieradis, ka vinjam saka nee. tiesi taapeec tev kaut vai ir jaauzraksta iesniegums policijai, un ja arii nekas neseko (jo sapratu, ka esi veiksmiigi tikusi no situaacijas aaraa), tas iesniegums tur buus un ja kaadai nepaveiksies vairaak, tad vismaz bus skaidrs, ka vins ne pirmo reizi to dara. es nenostaajos tavaa pusee, jo tu esi izklaastiijusi tikai staasta vienu pusi (taveejo), bet kaa zinaams, tad katram staastm ir 3 puses - tava, vinja un patiesiiba. arii sis situaacijas noveerteejums, ka cilveeks ar taadu ienemamo amatu nekad neko taadu nedariitu, ir visai naivs, kas liecina par zinaamu pieredzes truukumu..turpmaak esi uzmaniigaaka..