Abisso SIA - Krāpšana

Abisso,Stuva, Prosperia viens īpašnieks Oleg Vrublevskis nemaksā algas un vēl piedevām cenšas autovadītājus izspiest uz kaut kādām mistiskām summām. Paskatīties bez tabu 13.03.2017 raidījumu. Tur ir vēl tikai maza daļa no visas viņu krāpniecības, kā izrādās viņiem vēl tīri labi patik viltot papīrus.

Работяга 08.03.2018

Jau bija sudzibas par vrublovski, jus esat papagailis?

Это не я попугай а ты-дятел.

Работяга 10.03.2018

Воронов знаешь что люди говорят? Если тебя скинуть с самолета ты будешь нервно махать руками потому что ты петух и летать не умеешь.. а я людям склонен верить...

Работяга 08.03.2018

27897461

Саласпилс

Это от того что своих мозгов нет. Ты ж дятел. И перестань наконец курить всякую дрянь. Фантазии полетные до добра не доведут .

Abisso SIA - Krāpšana

Эта харя теперь ищет дармовый работников на стройку. Он и аферистка Дерву.В автотранспорте они уже обосрались по самые уши.