www.sudzibas.lv abcparks.eu abcparks.eu - zagļi un nekas vairāk

abcparks.eu - abcparks.eu - zagļi un nekas vairāk

Gribēju brīdināt par abcparks.eu, kuri nozaguši neskaitāmi daudz latviešu studentu darbus (tostarp mani referāti), kurus pēc vairākkārtējiem lūgumiem viņi nav izņēmuši :(

Aicinu nepirkt abcparks.eu ieliktos darbus, jo:
1) lai arī viņi sevi sludina, kā progresīvāko izglītības portālu, abcparks.eu lapā atrodamie darbi ir vairākus gadus veci un daudzkārt izmantoti; ( Tā ka pērkot darbus, vari rēķināties ar vecu informāciju, jo nekā jauna tiem zagļiem nav);
2) internetā atradu informāciju, ka viņi nodarbojoties arī ar pornogrāfijas biznesu; (ceru uz jūsu godaprātu, neatbalstīt šās nozares attīstību Latvijā);
3) zagļi nekad nemaksā valstij nodokļus - ja vēlamies savas valsts augšupeju...neatdosim taču savu naudiņu krāpniekiem, jo rezultātā nodokļus varēsim maksāt paši, bet šitādi liekēži iedzīvosies :(
3) abcparks.eu lapā atrodas arī mani 10 referāti, par kuru tirdzniecību es, protams, nesaņemu atlīdzību. Manuprāt, ikviens par savu darbu ir pelnījis atlīdzību...domāju, ka arī jūs to vēlētos!

Ceru uz Jūsu atbalstu...krāpnieku izskaušanā!!!

Z

Z zigis 05.10.2010

Nu viss skaidrs par to abc parks :( Savu naudiņu man neredzēt kā savas ausis! Netīšām pērkot darbu abcparks.eu lapā samaksāju par vienu un to pašu darbu divas reizes. Centos ar viņiem sazināties pa e-pastu: [slēpt]@inbox.ru (telefona nr., protams, tam kantorītim nav), lai pārmaksāto naudiņu atgriež, bet atbildi nesaņēmu. Pēc izlasītā saprotu, ka velti.