www.sudzibas.lv "ABB Serviss" SIA Vadības attieksme

"ABB Serviss" SIA - Vadības attieksme

Nesen ss.lv meklējot nepieciešamās auto rezerves daļas tās atradu Alūksnē, autokapsētā ABB. Sazinoties pa sludinājumā norādīto tālruni 202-04-433 noskaidroju ka man nepieciešamā detaļa ir uz vietas, kā arī vienojos par cenu un to ka detaļu savākšu pēc dažām dienām. Par to ka detaļa vai detaļa vēl ir pieejama telefoniski pārbaudīju dienu pirms došanās pakaļ, kā arī tieši pirms izbraukšanas (dzīvoju no Alūksnes aptuveni 120 km), autokapsētas darbinieks apstiprināja ka detaļa esot pieejama. Aizbraucot uz vietas izrādījās ka detaļa ir pārdota vai pazudusi. Protams ka ceļa izdevumus diezgan rupjā veidā man atteicās atgriezt, piedevām norādot ka tas esot normāli un parādot attieksmi kuru nevarēja nosaukt par saprotošu.Rekomendēju šo iestādi neapmeklēt, jo viņi paši nezin kas viņiem ir un kas nav, un aizbraucot uz turieni nav garantija vai dabūsiet to kam braucāt pakaļ, tikai jaukus novēlējumus mājupceļam.

J