www.sudzibas.lv ABA Reklāma Neuzticēties sniegtajiem solījumiem

ABA Reklāma - Neuzticēties sniegtajiem solījumiem

Veicot pasūtījumu šajā uzņēmumā es neiesaku uzticēties sniegtajiem solījumiem. Man bija bēdīga pieredze ar šo uzņēmumu. Pasūtiju preci, jo tika solīts ļoti labs izpildes termiņš. Kad pēc pasūtījuma izdarīšanas nākamajā dienā vēlējos informēt uzņēmumu, ka piegāde nebūs nepieciešama, bet viņu solītajā izpildes datumā vēlos pati personīgi izņemt preci, atklājās, ka firma nemaz nevar vai negrib izpildīt pasūtījumu uz solīto datumu. Vienojāmies, ka pasūtījums tiks izpildīts 5 dienas vēlāk nekā sākumā bija solīts, bet steidzīgi jāpaārskaita nauda. Nauda tika pārskaitīta, bet pēc tam izrādijās, ka arī uz par jaunam apsolīto datumu pasūtījums nevar tikt izpildīts un tika piedāvāts jauns izpildes termiņš, kas bija klāt vēļ 7 dienas pie otrā termiņa par kuru bijām vienojušies. Tā visa rezultātā man nācās atsaukt pasūtījumu un pieprasīt atpakaļ samaksāto naudu. Ceru, ka naudu šī firma vismaz atgriezīs un neradīs vēl vairāk nepatīkamu sarežģījumu.

Z

H Helmuts 10.12.2008

Man gan bija viss normāli... Iegravēts kvalitatīvi, termiņi normāli. Mēs gan pasūtījām novembra sākumā, pirms svētku dāvanu pirkšanas skrējiena

S Sigita 11.12.2008

Ļ. cien. Zanes kdze!

Tā kā ir pārsteigumu un dāvanu laiks, pasūtījumi ir ļoti daudz un ražotāji nespēja izpildīt pasūtītāja termiņus.

Mēs laicīgi paziņojām par to, ka nevarēsim izpildīt pasūtījumu noteiktajā termiņā un naudu atgriezām tai pašā dienā, kad atteicām!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un turpmāk visiem iesakām Ziemassvētku dāvanas iegādāties laicīgi, lai nebūtu šādi pārpratumi.

Lai Jums jauki, gaiši un sirsnīgi Ziemassvētki!!!

Ar cieņu,
SIA "ABA REKLĀMA"

L Laura 30.12.2010

Diemžēl mana pieredze rāda, ka šī firma LAICĪGI NEpaziņo, ka pasūtījumu kkādu iemeslu dēļ nevarēs izpildīt. Par to, ka mans pasūtījums netiks izpildīts uzzināju nākamajā dienā pēc norunātā termiņa PATI zvanot. Tad esi nostādīts situācijā, ka jāzvanās visiem un jājautā par to, kas ir uz vietas noliktavās, aizmirstot par gravēšanu, iespiešanu, apdruku vai kko tādu. Jautājot kādi ir iespējamie citi varianti, īsti atsaucība nebij.
Nu tā...

A annija 21.02.2011

Diemžēl arī mana pieredze ar abba reklama nav veiksmīga!

pirmkārt kompānija nepaziņoja, ka pasūtījums ir gatavs. Respektīvi pati zvanīju un tad man tādā nepatīkamā tonī paziņoja, ka pasūtījums jau sen gatavs, lai gan zvanīju 1 dienu pēc noteiktā termiņa. domāju, ka firmai pašai būtu jāpaziņo, ka varu iersaties pakaļ. Tāda būtu korekta prakse.

otrkārt. pasūtījuma apjoms ir diezgan liels un daudz dažādu priekšmetu, kurus bija nepieciešams apdrukāt!! pirms drukāšanas tika saskaņoti gan priekšmeti, gan to skaits gan arī virsū drukājamais teksts. rezultātā tika sajaukts - kāds priekšmeta veids vispār netika nodrukāts, kāds tika sadrukāts lielākā apjomā, kā paredzēts. no sērijas kā gribam tā daram

treškārt. viens no priekšmetiem bija ar vizuālu brāķi ( iespējams ražotāja vainas dēļ), bet darbinieki vienalga uz ši nekvalitatīvā priekšmeta veica uzdruku.. izrādās, ka viņi pamanīja, ka brāķis, bet diemžēl par to neinformēja mūs, kā rezultātā mēs atgriezām atpakaļ šos priekšmetus.

tātad vienā pasūtījumā tomēr pārāk daudz dažādu nepilnību, lai sadarbību uzskatītu par veiksmīgu!!
lai gan jāatzīmē, ka firma savas kļūdas atzina, un solīju neizpildītos darbus izpildīt piemērojot atlaidi.

T ToZane 21.02.2011

Tu neesi tā pati Zane, kas savam 52 g. vecajam kavalierim mācīja taisīt kunilingu?