www.sudzibas.lv AB Solution Security Slikts serviss, neprofesionāli meistari

AB Solution security - Slikts serviss, neprofesionāli meistari

18.01.2020. Samaksāju 100% apmērā par plānoto pakalpojuma ierīkošanu, līdz 8.05.2020. Tā arī to nesagaidot meklēju citu pakalpojuma sniedzēju, kurš veica darbu kvalitatīvi un profesionāli divās nedēļās. Naudu un laiku zaudēju, tādēļ aicinu ikvienu, kas Smiltenes vai Valmieras pusē vēlas ierīkot sev nama apsardzi izvairieties no šīs firmas, kā arī neprofesionāliem tās darbiniekiem Daigas Vasiļjevas un Aleksandra Petersona, kas pārstāv šo firmu. Meistari, kas sāka ierīkot signalizāciju bija patiesi izbrīnīti, ka dūmu detektoram jāatrodas 50 cm no durvīm, lampām utml. Ne zināšanu, ne, attieksmes, ne meistarības! Potenciālie klienti, uzmanieties, šī pieredze man izmaksāja 2444 eur, kuru norakstīju zaudējumos, nesaņemot ne eiro centa atpakaļ par nekvalitatīvi veiktu pakalpojumu kuru tā arī nepieslēdza apsardzes pultij!

23.07.2020