AB Solution security - Slikts serviss

Gribēju padalīties ar savu rūgto pieredzi par apsardzes firmu, kura veica mana īpašuma apsardzi - Ab Solution Security Group (agrāk saucās Pentano) .
7 gadu laikā, kopš firma apsargā mūsu īpašumu, bija incidenti, kas lika aizdomāties par šīs apsardzes firmas kvalitāti, drošību un orientēšanos uz klienta vajadzībām.
Pirmo reizi, kad īpašumā nostrādāja signalizācija, un bija nepieciešama operatīvās grupas ierašanās objektā, viņi ieradās tikai pēc 35 minūtēm (līgumā rakstīts 5-7 min.) , jo nevarēja atrast mana īpašuma atrašanās vietu. Uzrakstīju iesniegumu par līguma laušanu, bet apsardzes firma solījās laboties – iepazīstināt darbiniekus ar objekta atrašanās vietu, samazināja ikmēneša maksu, nomainīja iekārtas utt. Noticējām un turpinājām sadarboties ar šo firmu. 2019. Gada oktobrī zvanīja firmas menedžeris, jo gribēja atbraukt un nomainīt kaut kādu detaļu novērošanas sistēmas uzlabošanai. Tikai par ceļu viņš paprasīja 35 eur + detaļa (summu nepateica) . Nolēmu pārbaudīt firmas dotos solījumus, un nospiedu trauksmes pogu. Šajā reizē operatīvā grupa ieradās pēc 45 min, 5-7 solīto minūšu vietā. Iemesls – darbinieki nezināja objekta atrašanās vietu. Vai tiešām šo 7 sadarbības gadu laikā firmai nebija pienākumus iepazīstināt savus darbiniekus (kuriem tas ir nepieciešams zināt) ar apsargājamā objekta atrašanās vietu? Kad uzrakstīju iesniegumu par līguma laušanu, neievērojot līguma izbeigšanas termiņu, viņi atbildēja, ka man ir jāsamaksā mēneša abonēšanas maksa (16,34 eur) par novembri, citādi izskatīs iespēju nodot parādu trešajām personām. Savu vainu viņi neatzina, esot savus pienākumus izpildījuši un nav pārkāpuši nevienu no līguma punktiem. Esmu ļoti vīlies šajā apsardzes firmā, citiem iesaku stipri padomāt vai ir vērts noslēgt līgumu ar šo firmu. Mājas lapā viss ir ļoti skaisti un pārliecinoši sarakstīts, gribas pat tam visam noticēt.

13.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

J Jeļena2020! 30.04.2020

SIA"AB Security Solutions" un SIA"EVOR Apsardze" ir vieni un tie paši vēži sabāzti vairākos maisos un abiem uzņēmumiem ir svarīgi TIKAI nauda, kuru maksā klients un nevis pats klients!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes