Ab Security Solutions SIA - Krāpšana

Šajā kompānijā tiek veiktas krāpnieciskas darbības, kā piemēram, nekorekti tiek veikts apsardzes darbs pret klientiem un sadarbības partneriem, minētais līgumā reaģēšanas laiks neatbilst patiesībai, tas ir pirmkārt. Otrkārt, pret darbiniekiem ir cūciska uzvedība, kā piemēram, pēc likumdošanas nakts maiņas netiek apmaksātas 50% apmērā no pamatalgas, tiek atvilktas soda naudas no pamatalgas, kas ar likumu ir Latvijas republikā aizliegtas un treškārt, netiek izmaksātas algas pat pēc uzteikuma veikšanas un tiek ieturētas naudas summas par it kā nekorekta darba veikšanu. Pirms jūs uzticat savu mājokli vai kompāniju, vai plānojat iet strādāt šajā kompānijā, es iesaku silti jūs padomāt, jo solītais neatbilst patiesībai.