www.sudzibas.lv AB Recruitment Slikts serviss, apkalpošana

AB Recruitment - Slikts serviss, apkalpošana

Gribēju pabrīdināt visus par šo firmu. Meklēju darbu, pirmkārt, jau bija grūti vsp sazvanīt vai dabūt kādu kontaktu ar viņiem. Beidzot, kad sazvanīju, attieksme bija ļoti slikta. Tā kā atrados lv un biju gatava braukt ar savu mašīnu uz nl, viņi teica, ka neesot viņiem tas izdevīgi (viņi nepelnot ar to) . Pieteicos vienam darbam, solīja likmi 13.94 lkm, bet es atradu arī citu kompāniju ar to pašu darba piedāvājumu, bet tikai mazāku likmi 13.54. Biju dzirdēJusi par šo "labo" firmu, nebiju domāJusi braukt, bet vnk paskatīties, kādus zelta kalnus solīs. Beigu beigās, rakstot manus interesējošos jautājumus par darbu un pārejo, komunikācija absolūti 0. Sākumā arī jautājot jautājumus, teica, ka nevarot atbildēt, teica: "kas zinot, varbūt esmu viņu konkurents. " silti iesaku, ja nu kāds/a vēlas sadarboties ar šo "ab recruiment" kompāniju, pirms tam izvērtējiet paši, diez vai no visa sasolītā pat puse būs izpildīta.

31.10.2022

N

R Roberts Kazašvili 27.11.2022

Firma, sola zelta kalnus, a rezultāta sudi līdz Galvani, pat nedod adresi lai varētu tikt pašam līdz vietas ar lidmašīnu kas pat sana letak neka braukt ar busiņu,
Lidmašīna Max 100 ero 3 h lidot
Busiņš 170 ero 24 -36 h un ja vēl sēdi pa vidu, tas ir mocības.
Sarunas sākumā jauka sieviete, lidz tu nesāc interesēties dziļāk, pēc kā pārvēršas par k××i pretīgu.