www.sudzibas.lv AB Recruitment Krāpšana, slikts serviss.

AB Recruitment - Krāpšana, slikts serviss.

Ar draugu caur šo firmu pieteicāmies strādāt par Dpd kurjeriem Vācijā. Problēmas radās jau brīdī kad mēģinājām sazvanīties lai uzzinātu mūs interesējošos sīkumus. Kontaktējāmies ar sievieti. Viņa atteicās pārsūtīt mums līgumu, atbildēja uz jautājumiem vis laik mainot sarunas tematu un nesniedzot atbildi uz jautājumu. Pirms iekāpšanas transportā pie mums pieskrēja kaut kāda sieviete (nezinu vai tā bija tā pati, jo nekad neesmu viņu redzējis) , iedeva mums parastu lapu ar faktiski to pašu kas bija rakstīts sludinājumā + satiekošā cilvēka kontakti, pateica ka tas esot līgums un viņš jāparaksta. Ierodoties Vācijā mūs sagaidīja daudz nepatīkamu pārsteigumu. Mums solīja darbu dpd par kurjeru, dzīvokli kurā mēs būsim divatā, dzīvokļa cenu 200 eur mēnesī no cilvēka. Kad atbraucām izradījās ka satiekošais cilvēks ir šo uzdevumu atdevis kādam citam kurš to nodevis kādam citam kuram bija vienalga. Mūs ielaida cilvēks kurš stāvēja uz ielas un pīpēja, iemitināja mūs kopmītnēs nevis dzīvoklī, kuras vel pie tam izmaksā 450 eur mēnesī no cilvēka un ir briesmīgā stāvoklī, vecs padomju remonts, pusizārdītas labierīcības, un vadītāja kas pat neparakstīja ar mums līgumu par dzīvošanu, un pāris dienas vēlāk piemitināja pie mums vel vienu cilvēku. Kad mēs mēģinājām kaut ko uzzināt par darbu, izrādījās ka mūs pieteica darbā hermes kurjeru firmā, kurā par mūsu darba uzsākšanu tika pateikts vienam cilvēkam kurš nebija sazvanāms un nekur nekad neparādījās. Un pēc šī visa sieviete no ab recruitment neatbild uz zvaniem. Vēlos pateikties šai “lieliskajai” firmai par neaizmirstamām emocijām, un iesaku nevienam nestrādāt ar šiem krāpniekiem.

23.03.2023

N