www.sudzibas.lv AB Recruitment Krāpšana, meli, izmantošana

AB Recruitment - Krāpšana, meli, izmantošana

Meli, krāpniecība, Sola vienu - v8ss Skaisti - alga, dzīvošana, viss būšot un t. T.
Realitāte ir tāda, ka mēneša laikā nopelnīts ir 900€ uz rokas!: d
Eiropa, Nīderlande johaidī - kaa taa var būt?
Kolēģi mājās zog ēdienu, dzertās, pīpē istabās - fui, svinušņiks...
Neticiet ko Sola tur tā alexandrīna: d
appisieniens
appisiens konkrēts!

04.04.2023

U

Good Intentions 04.04.2023

Ko tad tādu sasolija? Cik stundas strādājāt? Cik solija? Bezmaksas kopmītnēs neko labu var negaidīt.

M Mindaugas Suitelis 04.04.2023

Lai priecājas ka vispār kaut ko nopelnīja. Standartā šāda shēma ir - Aģentūra (un es nerunāju par sūdzībā pieminēto) piesola labu un pienācīgi apmaksātu darbu lai tikai ievilinātu cilvēkus busiņā un nosūtītu uz Nīderlandi, Vāciju, utt. (Uz UK vairs nevar :D) , aizbraucot uz vietas izrādās ka darba nav (nekad tādas vakances arī nav bijis). Liek tev padzīvot "pāris" dienu tāpat, kamēr "piemeklēs kaut ko citu"… kas automātiski nozīmē, ka būsi jau parādā par dzīvesvietu un ar prieku pieņemsi jebkuru darbu, kuru tev piedāvās lai nebūtu jāmirst badā, ja pašam nebūs iztikas līdzekļu. Šādām aģentūrām cilvēks kā tāds neko nenozīmē, tas ir tikai cipars ailītē kurš labākajā gadījumā nes viņiem ienākumus. Mūsdienu modernā verdzība visā tās krāšņumā.

G Gulbenietis 04.04.2023

Kamēr piešaujas ok, bet, ja ilga laikā alga nepalielinās, jāmeklē vaina sevī. Vai nu maini darbu vai attieksmi. Nav visas firmas najobščiki. Nīderlande un Vācija nav Latvija, kur maksās par to, ka uz darbu atnāc un atsēdi savas h.