AB Recruitment - Krāpšana

Uzņēmums nodarbojas ar krāpšanu. Tas piedāvā darbu, bet nekad nenosaka darbavietas atrašanās vietu. Uzņēmuma darbiniece norāda darba devēja adresi tikai tad, kad jūs iegādājaties vietu autobusā, ko viņa ieteic. Ja jūs nepērkat vietu autobusā, tad uzņēmuma darbiniece vienkārši noraidīs jūs no darba piedāvājuma. Vietas iegāde autobusā izmaksā 170 eiro, ja jūs to iegādājaties caur AB Recruitment. Ja jūs pats iegādājaties vietu autobusā, tad tā jums izmaksās 150 eiro. Tātad jau šajā posmā AB Recruitment darbiniece jau ir nopelnījusi 20 eiro no jums. Darba un darba nosacījumu apraksts, kā arī dzīvesvieta vienmēr nesakrīt. Darba nosacījumi un alga vienmēr ir daudz sliktāki. Tas ir vienkārši krāpšana bez jebkādām garantijām. Ja jums ir solīts atsevišķs numurs, esiet pārliecināts, ka to nebūs, un jūs tiksiet ievietots kādam citam. Algu vienmēr pārvērtē par 2-3 reizēm. Patiesībā, ja jums lieliski paveiksies, jūs varētu saņemt 1000 eiro skaidrā naudā. Es joprojām brīnos, kā šie krāpnieki joprojām strādā.

03.01.2024