AB Recruitment - Krāpšanā

В принципе не советую вообще звонить и писать на эту компанию, девушка которая там сидит просто обычная разводила, её бы встретить и дать по шеи. То им нужен 1 человек то 2, то работа есть то нет, ещё не успев договорить о вакансии уже предлагает свой галимый бусс который везёт человека за 170 евро, у моего крестного взяли 50 евро типо залог что он поедет, потом начали оттягивать отъезд, когда он попросил вернуть деньги за то что он никуда не поехал, это дура сказала что она сейчас болеет и деньги перечислит потом, ну как вы понимаете денег никто не отдал. Телефоны они брать ссат, на смс и звонки толком не отвечают, крч разводила эта подружка ещё та. Так что не теряйте своё время и деньги, если хотите устроиться на работу ищите другие компании.

12.05.2023

B Bez_vārds 12.05.2023

Vispār kautkā ar tām darbā iekārtošanās firmām ārzemēs ir smagi latvijā. Nesaprotu, kāpēc cilvēki tiek čakarēti... kā tādas firmas vispār var eksistēt... tikai nesakiet, ka uz tādiem klientiem, kuri paši maksā, kā jūs... jācer, ka ar laiku kāds šitās firmas likvidēs. Laimi uz citu nelaimi neuzcels.

Man solija darbu ari.. 8 maijā vajadzeja braukt , bet nekas nesanaca... un nebija nekadas konkretikas
Ari samaksaju 50 eiro ka man teica Aleksandrina tas ir par dokumentu nokartosanu..Kad sapratu ka ta ir smadzenu čakarešana, paprasiju naudu atsutit atpakaļ.
To es paprasiju otrdien atsutit. Vina teica ka direktors atsutis piektdien .. es pateicu ja nebus nauda divas dienas laikā ,bus iesniegums policijā.. Tad uzreiz fiksi atsutija man atpakalj , un noblokeja.mani