AB Recruitment - Krāpšana

Solīja iekārtot darbam Beļģijā, ar 500 eiro algu nedēļā, dzīvošanu savā istabā, atsūtīja pat video, kāds darbs man būs jādara, bet bija pavisam kautkas cits, kā arī mani atveda uz Nīderlandi, nevis Beļģiju, biju šokā. Nīderlandē neviens nesagaidīja, gāju meklēt pati to aģentūru, beigās atradu, man iedeva, gan darbu, gan dzīvošanu, bet, mani ieveda tādos laukos, kur nebija pat normāli veikali, izņemot vienu mazu bendzītalonkas veikalu, kur Cenas bija kosmiskas un visa alga aizgāja pārtikā un higiēnas precēs. Alga nedēļā bija no 70 - 100 eiro. Es pat iegāju mīnusos, un nācās vēl savējiem lūgt, lai aizdod man kādu naudu. Māja bija smirdīga, pa visām telpām plūda kanalizācija, arī ārā smirdēja, ļoti iftīga un pretīga smaka. Iedeva man istabu, kura bija ļoti maza un neomolīga, par kuru man no algas katru nedēļu atrāva aptuveni 100 eiro, + man bija jādzīvo kopā ar kautkādu nenormālo. Arī par braukšanu uz darbu bija jāmaksā aptuveni 50 eiro katru nedēļu, neskatoties, ka alga bija kritiski zema. Šī aģentūra man sabojāja visus plānus, aizbraucu, lai iekrātu naudu priekš skolas un tiesībām, bet iegāju tādos mīnusos, ka pat atpakaļ ceļam nauda bija jālūdz ģimenei un draugiem, pat vēljoprojām esmu parādā un lēnu garu atdodu. Nu nenormāli stulbi, ka pašu tauta tā čakarē savējos. Drausmīgi! Kā arī par itkā braukšanu uz “Beļģiju”, viņi man iekasēja 160 eiro, kautgan patiesībā man bija jāmaksā ap 120, jo aizveda uz Nīderlandi (aģentūra - werckpost - urk) . Zvanīju Alinai un prasīju, kas notiek, kāpēc esmu Nīderlandē, viņa atbildēja, ka pēc 2 nedēļām pārvedīšot uz Beļģiju, bet nekur nepārveda, es jau sapratu, ka melo! Vairākas reizes pārjautāju, vai tiešām nonākšu Beļģijā, jo es negribēju uz Nīderlandi braukt dēļ tā, ka tur likme jauniešiem mazāka un neko īsti nevar iekrāt. Kā arī braucot prom, werckpost man neizmaksāja algu par pēdējo nedēļu. Attieksme nicinoša, ja esi slims, tāpat liek iet uz darbu, pasakot “iedzer kādu kolu, paliks labāk “. Nekad nebrauciet caur šo firmu, kā arī nekad nebrauciet strādāt caur werckpost aģentūru!

03.10.2022

T