AB Recruitment SIA - Krāpšana

Atradu darbu sludinājumu, Vācijā, pilsētā Haren, vistu  filejas pakotās, kuru piedāvā SIA "AB recruitment", kā sludinājumā bija minēts - darba devējs garantē visas soc garantijas un sagaidīšanu Vācijā, izmitināšanu, Vācijas pierakstu, nodokļu maksātāja nummuru pierakstu. Sāku interesēties par šo darbu rakstot (wapp) ar lielām laika atstarpēm tik saņemu daļa atbilžu... Rakstīju:, ja ir sagaidīšana Vācijā, tad varētu atbraukt man pakaļ, jo atrados netālu no šīs pilsētās, apm 160 km. " pēc divām uzrakstītām, atkārtotām, šim ziņām un ntajām reizēm  zvanītajām, tā arī atbildi pēc nedēļas pat arī neēsmu saņēmis, bet Blodnā (Sia "Ab Recruitment) tik sēž wapp un viss ir pie kājas... Tad kā vel var gadīties kādam kas atbrauc uz Vāciju, un nav ne vienas sagaidīšanas utt, tad tik atliek tik sēdēt un brīnīties, ja man pat nevar savākt, nolādētās pa*iras, krāpnieki...

Papildināts Andris Jēks 24.08.2019

Ziņu neēsmu joprojām saņēmis

Vairāk sūdzības par AB Recruitment SIA

La Lailailai 24.08.2019

Esmu vienkārši šokā un atvieglota par kontingentu, kas devies uz Vāciju. Ja tik ļoti vajag darbu, kur sapņi un iespējas aprobežojas ar vistu fileju pakošanu, tad tie 160km ar reģionālo vilcienu aizbraucami un viss uz vietas sarunājams. Vai domā katru dienu tevi turp un atpakaļ vizinās, lai vistu astes vakuumpakas saiņotu?

Ra Ram 24.08.2019

Jābūt ļoti tizlam, lai, jau atrodoties Vācijā, vērstos pie AB recruitment Latvijā darba meklējumos tajā pašā Vācijā

Ma macbeton 24.08.2019

Visi tie starpnieku lumpeņu kantori ir krāpnieki.

Ma Martins 25.08.2019

AB RECRIUTMENT UZMETEJU KANTORIS! TA IR BIJUSI SATVVA,BALTIC PERSONAL. SHEMA VIENKARSHA. VINJI SAVAC NAUDU NO CILVEKIEM PAR MISTISKIEM PAKALPOJUMIEM. IT KA DOKUMENTU NOFORMESHANA.TAS ARI VISS. NEKADI REALI DARBA PIEDAVAJUMI VINIEM NAV.KARTEJAIS LOXOTRONS. VINIEM ENTAS DARBA LICENZES NVS ANULEJA! SHIE PIERIGISTRE SAVU KANTORI ZEM CITA NOSAUKUMA UN TURPINA KRAPNIECISKU DARBIBU! OFISSA ADRESES ARI MAINA. UZ ZVANIEM NEATBILD UN UZ VIETAS ARI NAV SASTOPAMI. ESIET PIESARDZIGI! VISI PAKALPOJUMI DARBA MEKLETAJIEM IR PAR BRIVU! NEVIENS NAV TIESIGS PIEPRASIT KAUT KADU NAUDU PAR DARBA ATRASHANU ARZEMES,JO VINJI SADARBOJAS AR ARZEMJU DARBA AGENTURAM. TUR DARBA DEVEJS MAKSA PAR KATRU DARBINIEKU VIETEJAM DARBA AGENTURAM.