AB Recruitment SIA - Krāpšana

Mēs 4 jaunieši izlēmām doties uz ārzemēm strādāt caur firmu Ab Recruitment. Viss bija kārtībā līdz brīdim, kad ielidojām Nīderlandē.
Tad uzzinājām to, ka tā sieviete no Ab Recruitment Nīderlandes firmai bija pateikusi, ka mēs uz ilglaicīgu termiņu atbraucām (tā nebij patiesība, jo mēs uz īslaicīgu bijām vienojušies) .
Mums tika atsūtīts numurs tā cilvēka kurš mūs sagaidīšot, mēs viņam pirms izlidošanas nosūtījām ziņu cikos ieradīsimies un vai mūs sagaidīs. Saņēmām ziņu ka jā sagaidīs. No rīta ielidojot Nīderlandē saņēmām zvanu no Nīderlandes firmas. Kur arī sākās visas problēmas. Izrādās Ab Recruitment bija samelojuši Nīderlandes firmai, neiedeva mūsu kontakttālruņus, lai ar mums varētu sazināties. Un dēļ tādas kļūdas mēs varējām palikt Nīderlandes lidostā, jeb īsāk sakot Nīderlandē uz ielas.
Pateicoties tam ka Nīderlandes firma, kaut kāda veidā tika pie mūsu telefona numuriem, un mēs varējām sazināties, mēs nepalikām uz ielas.
Bet mūsu piedzīvojumi svešā valstī tik un tā turpinās.

Ja

Tu Turkey901 22.07.2019

"Pateicoties tam ka Nīderlandes firma, kaut kāda veidā tika pie mūsu telefona numuriem"

Vai nu tos iedeva AB Recruitment, vai arī nīderlandiešiem ekstrasenss štatā!

Ja Jaunieši 22.07.2019

Iespējams ka šoferis kuram bij jāsagaida mūs.

Jake Robert 23.07.2019

Krāpšanas shēma tikai vēl sāksies, šis ir tikaik sākums.

Ma Martins 23.07.2019

Tas ir uzmeteju kantoris ar stazhu! Shema vienkarsha-pieprasa no cilvekiem naudu par fiktiviem pakalpojumiem!Dokumentu registreshana, tulkoshana,nosutushina!Pretlikumigi! Lidz ar to zaude licenzi! Registre no jauna firmu zem cita nosaukuma un lohotrons veiksmigi turpinas!

Ko KOTUSAKI 23.07.2019

Un kā saucās Nīderlandes firma?