AB Recruitment - Krāpšana

Esmu darba meklējumos, un internetā uzgāju šķietami labu piedāvājumu strādāt Nīderlandē - Den Haag pilsētā ar nodrošinātu dzīvošanu un šķietami labu algu, sludinājumā nekas nebija minēts par iekārtošanos maksu tādēļ pieteicos. AB Recruitment aģente ar mani sazinājās un teica ka man ir jaiemaksā 50eur par šo vakanci - reģistrēšanās izdevumi, likās absurdi jo atrodos Nīderlandē un man jau ir visi nepieciešamie dokumenti tūlītējai darba uzsākšanai,

tad telefoniski izteica velvienu piedāvājumu kad atteicu maksāt 50eur, otrs darbs esot Den Haag rajonā ar bezmaksas dzīvošanu, pie sēņu novākšanas, bezmaksas iekārtošanu un minēja ALGU - 400eur-500eur NETTO nedēļā, protams kurš nēvēlētos tik labu dzīvošanu pie tam par brīvu dzīvošanu protams piekritu, pec nedēļas atzvanija un teica ka varu sākt pēc iespējas ātrāk.

Piezvanija jau šoferis kas bija gatavs braukt man pakaļ no Leiden pilsētas kur atrados - uz Uden pilsētu, mazliet vairāk sāku šoferei jautāt par darbu uz kuru došos strādāt jo esot bossa māsa, viņa pateica ka darbs un dzīvesvieta ir Uden un par dzīvošanu ir jāmaksā 60eur...es biju nesaprašanā jo no Uden līdz Den Haag ir 131km bet man solija ka darbs un dzīvošana būs Den Haag rajonā kas bija mans darba meklējumu mērķis būt tuvāk šai pilsētai. Atzvaniju AB Recruiter aģentei lai pārjautātu vai šis ir tas darbs par kuru viņa minēja ar tik labu algu 400-500eur nedeļā netto, bezmaksas dzīvošanu un dzīves vietas lokāciju, -viņa diezgan neapmierināti atcirta pretī ja negribot tad nevajag mani, kāda starpība esot kur atrodas darbs?! Alga atkarīga no stundām un sludinājumā esot rakstīta likme (lai gan nēsmu nekad tādu sludinājumu redzējusi jo izteica šo piedāvājumu telefoniski), un nometa klausuli.

Pēc 10min atzvanija jau citā tonī un sāka jautāt atkārtoti vai gribu strādāt pie viņiem vai nē, es sāku viņai jautāt kādēļ viņa sākotnēji sameloja par lokāciju? neko neatbildēdama tik pateica ka ir laba alga - 9.30 NETTO, atkārtoja šo pašu ka NETTO, dzīvošana 60eur nedēļā un jo vairāk strādājo jo lētāka dzīvošana, daudzi cilvēki itkā gribot tieši šeit strādāt un lai es domājot ātri, es teicu ka negribu tik tālu nekurienes vidū dzīvot.

Piezvaniju šī darba bossa māsai vēlreiz kurai bija jābrauc man pakaļ sāku jautāt sīkāk par algu, vai tiešām likme ir norādīta netto viņa izteica ka tas ir brutto ne netto kas vēl mazāk man viesa uzticību šai aģentei, nepiekritu strādāt ar viņiem.

Visiem kas plāno vai redz sludinājumu ar šo tel nr.- +371 2868177 AB Recruitment esat uzmanīgi.

Vairāk sūdzības par AB Recruitment

In Ingus inguss 19.02.2019

Piekritu meitenei par sudzibas ieliksanu, si firma krapnieku kantoris piedava darbus kroplli manu draugu aizveda uz vaciju nevis holandi un izradas vel darbs nava un dzivo sudaina vagona ar Zurkam. So veceni kas sez Riga kantori pie d**** panemt vajag!

Ja Janis Zvirgzds 27.02.2019

Nošaut cittas iespējas nav, tadi cilveki neko cittu neprot kā tikai pārmest tautiešus.

El elmars12 10.04.2019

Man arī solīja darbu Vācijas dienvidos pie Šveices un Francijas robežas (pilsēta Freiburg),2 cilvēki istabā,bet aizveda uz Vacijas pašiem ziemeļiem pilsētu Flensburg,5 cilvēki istabā un visās malās prusaki.Sākot strādāt,iedeva papīrus,ka darbā iekārtotājs ir firma Next Employment. Tas bija nepilnu gadu atpakaļ.