AB Park Spice Home - Slikts serviss

Labdien, vēlos informēt pārējos potenciālos klientus, kuri kopā ar saviem bērniem plāno apmeklēt AB park izklaides vietu spice home 2. Stāvā. Ieradāmies uz draugu bērna dzimšanas dienas ballīti, kuri 3h atpūtu bija paņēmuši šajā AB park izklaides vietā. Atrakcijas ir ok, bet serviss bija ļoti nepatīkams. Draugi maksāja par šīm 3h 80€+10€ par katru ieradušos bērnu. Tā kā mēs bijām 2 vecāki, kuri ieradās uz šo pasākumu (vienam bērnam bija 2 gadi, otram bērnam 6 gadi) , vienam no vecākiem bija iespēja reizē ar mazāko arī pēc tām 3h uzturēties atrakciju zālē. Nepatīkamākais notika pēc tām 3h, kas bija apmaksātas. Man (ienākot iekšā mammai iedeva aproci, kas skaitās kā atļautais vecāks 2-gadīgā bērna pieskatīšanai) nācās aiziet uz mašīnu, kamēr tētis palika pieskatīt 2-gadīgo un 6-gadīgo bērnu. Kad es ierados atpakaļ, vīrs stāsta ka viņam likusi darbiniece (pagara auguma slaida meitene) maksāt 10€, jo mazam viņš uz brīdi pieslēdzies lai padotu klucīšus mājas celšanai, kas nozīmējusi ka viņš spēlējas, kas nav atļauts. Vīrs samaksājis 10€, un ar ļoti nelāgu sajūtu par šo notikušo situāciju gājis ārā no šī parka. Kurš tad skatītu 2-gadïgo bērnu? Kā darbinieks šajā situācija drīkstēja atļauties pieprasīt 10€. Uzņēmumam būtu jāpārskata politika kā izvērtēt šādas situācijas. Šajā parkā neatgriezīsimies vairs un visus pazīstamos brīdināsim par šo piedzīvoto servisu.

P Pircejs2014 14.07.2019

Pilnīgi piekrītu par servisu, ļoti nepatīkams... vecāki nedrīkst uzturēties telpā, kur spēlē bērni, kaut gan vecāks vienkārši sēž, nevis izmanto atrakcijas. Kaut ko tādu redzēju pirmo reiz, visos bērnu atrakciju laukumos ir paredzēta vieta vecākiem, kur var uzgaidīt, bet AB parks spice home, ja gribi pasēdēt un pagaidīt bērnus- MAKSĀ! Absurds!Noteikti šeit vairs nerīkosim ballīti un neiesaku šo vietu.

L Liene24 15.07.2019

Nav brīnums, ka šo komentāru atstājusi pati darbiniece! Ja neproti laipni un pieklājīgi sarunāties ar apmeklētājiem, tad nestrādā klientu apkalpošanas sfērā, it īpaši, kur ir bērni. Ļoti žēl, ka šajā izklaides parkā nākas sastapties ar šāda veida attieksmi. Runa nav par noteikumu ievērošu, bet gan vairāk par to, kā visu darbinieks pasniedz un kādā manierē!

A ABpark Support 15.07.2019

Lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi apmeklējuma laikā rekomendējam pirms apmeklējuma iepazīties ar izklaides centra piedāvājumu, izcenojumiem un noteikumiem. Uz visiem uzdotajiem papildus jautājumiem tiek atbildēts un izskaidrots. Darbiniece šajā gadījumā rīkojās pilnīgi pareizi informējot par nepieciešamību iegādāties biļeti, bezmaksas pavadoņa biļete vienam no vecākiem jau bija izsniegta. Jebkuram apmeklētājam, kas atrodas izklaides centra telpās ir nepieciešams iegādāties biļeti atbilstoši cenrādim.

P Pro 1 09.11.2019

Mēs ar draugiem arī bijām apmeklējuši bērnu svētkus, AB Park, Spice home.
Divi no mazgadīgo bērnu vecākiem bija saskārušies ar pagara auguma, slaidas meitenes negatīvo attieksmi.
Es velējos par to uzrakstīt, lai cilvēkus pabrīdināt un atradu atsauksmi par to pašu tēmu.
Manuprāt, šis stāsts ir par to ka, pagara auguma, slaidai meitenei ir jāstrādā kaut kur citur, kur nav bērnu.
Acīmredzot ka viņai ir kaut kādas problēmas tieši ar mazgadīgajiem bērniem, tāpēc es iesāku tiem, kas tomēr nolems apmeklēt to Parku, komunicēt ar kādu citu darbinieku nevis ar to meiteni.
Bet AB Parka personāla vadībai rūpīgāk piemeklēt darbiniekus, nevis attaisnot savu darbinieku negatīvo attieksmi pret apmeklētajiem ar mazgadīgiem bērniem ar noteikumiem.