www.sudzibas.lv AB Modeks Pārdod Nekvalitatīvas preces

AB Modeks - Pārdod Nekvalitatīvas preces

AB Modeks veikalā "Love Moschino"Nopirktās kurpes pēc 2 nedēļu valkāšanas izjuka!!!Kvalitātes speciāliste Kondratjeva sniedza tieši tādu pašu atbildi: ka defekts radies fiziski-mehāniskas iedarbības rezultātā?!?Interesanti, ka firma pārdod apavus, kuri nav paredzēti valkāšanai un par to nemaz nebrīdina...Kas attiecas uz pārdevējām, meitenes ļoti laipnas, bet ir lielas problēmas ar latviešu valodu.EJIET AR LĪKUMU ŠIM UN CITIEM ab modeks VEIKALIEM!!!!!"Marlena" veikals, SIA "AB Modeks"Elizabetes iela 85a, Rīga, LV-1050"Love Moschino" veikals, SIA "AB Modeks"Lielirbes iela 29, t/c "Spice", Rīga, LV-1046"Max & Co" veikals, SIA "AB Modeks"Dzirnavu iela 67, t/c "Galleria Riga", Rīga, LV-1011"Max & Co" veikals, SIA "AB Modeks"Lielirbes iela 29, t/c "Spice", Rīga, LV-1046"Twin Set" veikals, SIA "AB Modeks"Brīvības iela 46, Rīga, LV-1011"Marina Rinaldi" veikals, SIA "AB Modeks"Brīvības iela 46, Rīga, LV-1011Piemeram:

G

K kastasir 17.09.2015

Esmu pārliecināts, ka minētā Kondratjevas kundze nav visu varena un nepilda valstī galvenā eksperta lomu, tamdēļ vēlos aicināt šadas lietas kārtot tā, kā tas ir paredzēts likumā.Un no preču defektiem neviens ražotājs nav pasargāts.Bet patērētāju aizsardzības likums ir pircēja pusē, ja, protams tiešām prece būs ar defektu jau no ražošanas brīža, nevis ļaunprātīgi radusies vai no neatbilstošas lietošanas.