www.sudzibas.lv AB Modeks Nekvalitatīva prece

AB Modeks - Nekvalitatīva prece

Kvalitātes speciāliste Kondratjeva tik pat veiksmīgi attaisnoja preces defektu ar ražošanas ipatnībam, kad prece sabojājas pēc pirmās mazgāšanas. Interesantākais ir tas, ka Pātēretāju tiesību aizsardzības centrs bija atbalstīja Kondratjevas viedokļi atsaucoties uz to, ka iesniegumam netika pievienota ekspertīze. No dzīves pieredzes zinu, ka ja līdzīgs gadījums notiktu, piemēram, Kopenhāgena, noteikti tiktu atgriezta nauda.

P

V Vina62 29.04.2018

Mīļais cilvēk, palasat Patērētāju tiesības kādos gadījumos tiek atgriezta nauda! Var samainīt, tas jā, bet arī ir daudz apakšpunktu. Tieši tāpat veikali kuri sniedz tādu pakalpojumu, kā naudas atgriešana pie kases izliek informāciju par to! Un mēs nedzīvojam Kopenhāgenā, bet Latvijā, atradāt arī ar ko salīdzināt, mums arī algas ir stipri mazākas! Es domāju Jūsu īstais veikals būs Zara un H&M, tur naudu atgriež!