www.sudzibas.lv Ab intelligent SIA Netaisnīgi līguma noteikumi ar pārlieku lielu soda naudu

Ab intelligent SIA - Netaisnīgi līguma noteikumi ar pārlieku lielu soda naudu

Neizsniedz čeku/maksājuma kvīti.
Līgumu slēdz cita pastarpināta persona, kas to neparaksta.
Nauda jāpārskaita uz privātpersonas kontu.
Līgums nepilnīgs un ar netaisnīgiem nosacījumiem un pārlieku lieliem sodiem pa pārkāpumiem.
Iznomātā automašīnā ar nestrādājošām konforta elementiem.
Komunikācija laiku novilcinoša. Jāgaida 2 Mēneši, lai paziņotu, ka ķīla tiks ieturēta, atsaucoties uz netaisnu līguma punktu un atsūtot fiksētu ātruma pārkāpumu no nesertificētas Gps sistēmas.
Neskatoties uz to ka līguma slēgšanas laikā visi šie punkti tika izrunāti, kā tiks vērtēti pārkāpumi, liekulība un melošana.

K

T Taisnīgums99 23.08.2020

Trukst Jums logjika, nevar normali auto noma stradat par 18eur dienaa nomajot auto.

Tapat ligumaa ir rakstits, ka visas izmainjas veicamas rakstiski, taapeec Jusu mutiski izrunaatais ir vakara pasacinjas un NAV SPEEKAA.

A Arturs777 11.05.2023

AB intelligent ir krāpnieki,visi auto nav tehniskā kārtībā,nomas maksu neatgriez.
Nesaprotu Kur skatās atbildīgās iestādes pilocija utt.
Firma darbojās kā 90”gados,iedot Jums auto kurš pēc 1-2 dienām salūst un viss.Jūs bez auto un naudas.
Ss.lv ir arī atbildīgs kurš publicē šos krāpnieku sludinājumus

P PApkraptais pilsonis 31.10.2023

Aleksandrs Peļņa. Vēlos brīdināt citus, lai neuzticaties šai personai, nodarbojas ar auto izīrēšanu- neatgriež depozītu par automašīnu,kaut ari auto atgriezts tieši tādā pašā stāvoklī kā saņemts.Izvairās,melo,dod tukšus solijumus,bet tā arī 200 euro nav atgriezis. Nožēlojams cilvēks.

P Pilsoņu 20.12.2023

Ir par vēlu, es redzēju šo sludinājumu.
Es arī pieķēru. Es paņēmu viņa mašīnu. Un viņa salūza ceļā uz Rīgu.
Viņš saka, ka tā ir mūsu vaina un tagad naudu neatdos. Tas, ka mašīna salūza 2. nomas dienā, kad noma bija uz 3 dienām.

Es domāju, ka mums kolektīvi jāiet un jāiesniedz policijai ziņojums par viņu.