www.sudzibas.lv Ab Intelligent SIA Netaisnīgi līguma noteikumi ar pārlieku lielu soda naudu

Ab Intelligent SIA - Netaisnīgi līguma noteikumi ar pārlieku lielu soda naudu

Neizsniedz čeku/maksājuma kvīti.
Līgumu slēdz cita pastarpināta persona, kas to neparaksta.
Nauda jāpārskaita uz privātpersonas kontu.
Līgums nepilnīgs un ar netaisnīgiem nosacījumiem un pārlieku lieliem sodiem pa pārkāpumiem.
Iznomātā automašīnā ar nestrādājošām konforta elementiem.
Komunikācija laiku novilcinoša. Jāgaida 2 Mēneši, lai paziņotu, ka ķīla tiks ieturēta, atsaucoties uz netaisnu līguma punktu un atsūtot fiksētu ātruma pārkāpumu no nesertificētas Gps sistēmas.
Neskatoties uz to ka līguma slēgšanas laikā visi šie punkti tika izrunāti, kā tiks vērtēti pārkāpumi, liekulība un melošana.

T Taisnīgums99 23.08.2020

Trukst Jums logjika, nevar normali auto noma stradat par 18eur dienaa nomajot auto.

Tapat ligumaa ir rakstits, ka visas izmainjas veicamas rakstiski, taapeec Jusu mutiski izrunaatais ir vakara pasacinjas un NAV SPEEKAA.