www.sudzibas.lv AB-Geo SIA Nekvalitatīvs serviss, urbēji bez izglītības

AB-Geo SIA - Nekvalitatīvs serviss, urbēji bez izglītības

Uzņēmums veic dziļurbumus, meistari īsti paši nezin ko dara, izurbts nekvalitatīvi, par seklu, neilgi pēc tam parādās problēmas un, Sola braukt remontēt, prasa papildus naudu, un kad bezizejā piekrīti tad nebrauc, vienmēr Saka lai zvana vēlāk vai "rīt" un jēga no tā nav nekāda protams.

Īsāk sakot nauda vējā. Nevienam neiesaku sadarboties ar šo kantori. Jātaisa jauns urbums un izmaksas reiz divi.

Atbilde no Urbumi.lv 02.04.2021

Labdien, валерий васкочкин!

Pēc Jūsu sniegtā situācijas apraksta, mums nav informācija par šādu situāciju. Jūsu vārdu un uzvārdu arīdzan neatrodam starp mūsu klientiem.
Mūsu komandā urbumus ir veikuši tikai speciālisti ar vairāk kā 20 gadus pieredzi šajā darba sfērā. Ja līdz šim neesat bijuši apmierināti ar mūsu pakalpojumiem, tad gaidām no Jums sīkāku situācijas aprakstu, lai varētu atrisināt radušos situāciju un sūdzību varētu uzvērt kā pamatotu. Gaidīsim no Jums ziņu.

Ar cieņu,
SIA [slēpt]@urbumi.lv