www.sudzibas.lv A"A Projekts nemaksātāju kantoris

A"A Projekts - nemaksātāju kantoris

Ja kāds grib sasaistīties ar SIA "A&A Projekts" un tās vadītāju Andi Kraukļi, esiet uzmanīgi. Neticiet šim kantorim un šiem strādājošajiem uz vārda. Pirmkārt šiem darboņiem nav nekādu zināšanu būvniecības tehnoloģijās un procesos. Otrkārt, ja runa iet par naudas lietām, nekad nepaļaujaties uz mutiskām sarunām, jo vēlāk sākas atmiņas zudumi. Ja vēlaties veikt energoauditu vai sakārtot dokumentus eiropas naudu piesaistei, nekad nemaksājiet priekšapmaksu par vēl nepadarītu darbu vai solīto dokumentu. Dokumentu kārtošana un projektu rakstīšana ievelkas ļoti ilgi. Pieredze rāda, ka, lai sakārtotu dokumentāciju ēkas siltināšanai, tas var ievilkties līdz gadam un ilgāk, un tie jau ir zaudējumi Jums. Ja nu vēlaties noslēgt līgumu ar šiem darboņiem, tad līgumā atrunājiet termiņu un soda sankcijas. Silti ieteiktu padomāt vispirms vai vēlaties viegli šķirties no naudas un rezultātu neiegūt.

U