www.sudzibas.lv A/S Tukuma auto Laika neivērošana

A/S Tukuma auto - Laika neivērošana

Labvakar! Vēlos izteikt neapmierinātību ar maršruta taksometra 7393 Bulduri-Spuņciems- Kalniņi ar laika neievērošanu pēc saraksta. Šodien 22. novembrī autobuss atgāja no pieturas Kauguru centrs par 10 minūtēm ātrāk. Esmu pamanījusi vairākus pārkāpumus tieši šim šoferim, kas brauca 22. novembrī kā, piemēram, nepietur pieturā pasteidzoties garām lielā ātrumā un nepaņemot pasažieri, kas gaida šo autobusu.
Pelēkās krāsas maršruta autobuss ir ļoti nepiemērots priekš pasažieru pārvadājumiem. Jo durvis slikti atveras, sievietei ļoti grūti tās atvērt ir nepieciešams liels spēks. Ja iekāp taksometrā gara auguma cilvēks galvu nevar taisni izsliegt, ja šoferis brauc ātri ir ļoti grūti nostāvēt.

X xxx 22.11.2011

ka to cali sauc???????????????

M ModrisBērziņš 26.11.2011

Tas, ka zilpelēkais busiņš nav piemērots tāda apjoma pasažieru pārvadāšanai, kāds ir Jūrmalas pilsētā, es piekrītu! Tāpat ar durvju atvēršanu un aizvēršanu saistītas problēmas pastāv! Bet, ja pirmo aspektu es nevaru ietekmēt, tad par otro problēmu esmu domājis un secinājums ir - šo "konstruktoru lutausību" var likvidēt. Mīļā Laima Lapiņa! Kādus vēl pārkāpumus Jūs varētu nosaukt? Lūdzu nekautrējieties! Dariet to zināmu visiem, lai tad cilvēki zina ar kādu monstru viņiem ir jārēķinās, pirms sākt ceļojumu uz kāroto pieturas punktu! Par monstru pats sevi varu pagodināt tikai tādēļ, ka lai kādā pieturā varētu ierasties 10 min. pirms laika, man vienkārši ir jāpārvietojas "laikā"- ne "telpā"! (no Kalniņiem līdz Kauguru t.c. man jānokļūst 14 min. laikā. Ņemot vērā, ka uzsākt maršrutu 10 min. agrāk pat teorētiski nav iespējams, tad redzams, ka Laimas versija pati "apgāžas"!) Jūs Laimas jaun/kundze to noteikti saprotat! Straujās bremzēšanas tiek veiktas tikai jūsu dārgo- neapzinīgo pasažieru dēļ, kuri iedomājas apturēt maršruta busu ārpus pieturvietām tādējādi spiežot radīt bīstamas situācijas, kā uz ceļa, tā arī busa iekšienē, jo parasti pasažieri šēž transportā apmēram, kā virtuvē pie galda - pilnīgi nepieļaujot kādus satricinājumus... ! Piekopju izlases veidā uzņemt pasažierus ārpus pieturvietām ( man ir aizdomas, ka es to nedŗīkstu darīt... un Jums?). Nu, pagaidām pietiks. Šis rakstelis ir tieši sevis attaisnošanai un - kāpēc gan ne? P.S Jūs Laimiņ( ja drīkst - tā) varētu mani uzrunāt kādreiz... atā!

M momoks 05.02.2013

ko teiksi par pašreizējiem pakalpojumu sniedzējiem?! laima lapiņa?!