www.sudzibas.lv a/s aldaris produkta kvalitāte

a/s aldaris - produkta kvalitāte

Šodien 24 februārī iegādājos Kuldīgas veikalā A/S Aldaris ražoto sevis iecienīto Mežpils alu . Tas bija akcijā par labu cenu. Bet runa ir par alus kvalitāti . Ar derīguma termiņiem vis OK. Bet saturs ! Tur bija iepildīts kaut kas pretīgs , un pilnīgi nebaudāms alus , un pilnīgi visās astoņās iegādātajās pudelēs. Pilnīgas samazgas. Visu dabūju izsviest ārā. Saprotu ka veikals un tā pārdevējs jau nav vainīgs. Un šī jau nav pirmā reize kad iegādājos nekvalitatīvu Aldara produktu . Atliek saprast , ja alum ir akcijas cenas , tad iepildīts būs pēdējais nebaudāmais zemas kvalitātes draņķis. Bet kas uzņemsies atbildību ?

H

A Aldaris 25.02.2014

Labdien!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Mēs labprāt Jums sazinātos, lai sīkāk noskaidrotu lietas apstākļus, jo iemesli šādai situācijai var būt ļoti dažādi, t.sk. arī nepareiza uzglabāšana veikalā. Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Jūs varētu atsūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu [slēpt]@aldaris.lv.

A aramiss 27.02.2014

Atvainojiet, bet jāšaubās par tiem, kas sevi dēvē par īsta alus baudītājiem un izvēlas Aldara produkciju, tas nav alus, tas ir mārketings ar neizprotamu alus garšu. Šobrīd patiess alus ko var baudīt pirmkārt, protams, lauku sētā paštaisīts "brūzīts", tad seko Valmiermuiža, Užava, Brengulis, Piebalga un Tērvete. Tādēļ silts ieteikums tiem, kas dēvē sevi par īsta alus baudītājiem - nolieciet blakus Aldara jebkurai markai, glāzi ar kādu no augstāk minētajiem aliņiem, un nobaudiet, un ja arī pēc tam Jūs teiksiet, ka Aldaris ir garšīgāks, tad piedodiet - Jūs no alus nekko nesaprotiet! Tā tas ir un atzīstiet to. Paldies.

L Laura Locmele 28.07.2021

Labdien esmu diezgan vīlusies ar to kas bija jākrāj korķi bet pret t-krekliem nevar samainīt! Un t-kreklu ražotājiem nav jēgas pat zvanīt jo neatbild un neatzvana. Nesaprotu kāpēc ir jāliek tādas akcijas ja ne ar ko nenodrošina!

D Dace 01.10.2021

Es sazvanīju, solīja atsūtīt kreklus ar kurjeru, bet nu jau oktobris - kreklu nav!