www.sudzibas.lv A-Moto Nekvalitatīvs pakalpojums

A-Moto - Nekvalitatīvs pakalpojums

Bija nepieciešams veikt ultraskaņas mazgāšanu v8 dīzeļa dzinēja ieplūdes kolektoram (zirneklim, kuram aizauguši papildus ventilācijas kanāli) un vēl trijām ar ieplūdes kolektoru saistītām detaļām. Kad darba dienas rītā ierados saņemt detaļu, vizuāli apskatot konstatēju, ka kolektora kanāli vēl joprojām ir netīri, pārējās detaļas ir mazliet tīrākas nekā pirms nodošanas uz ultraskaņas mazgāšanu, bet nav pilnībā tīras. Kad jautāju kāpēc kolektors nav iztīrīts, tad viens no darbiniekiem mēģināja to izbakstīt ar stiepli, apgalvojot ka viss ok, tādu varot montēt uz dzinēja. Pēc diskusijas detaļa tika paņemta atkārtotai mazgāšanai. Saņemšanu nozīmēja līdz pulksten 18: 00 tajā pašā dienā. Ko man darīt 6 stundas? Atkārtoto mazgāšanu varu novērtēt ar 7 no 10. Vēl jāpiestrādā lai varētu montēt uz dzinēja. Rezultātā zaudēta diena.
Kopumā vērtēju šīs kompānijas sniegto ultraskaņas mazgāšanas pakalpojumu kā neapmierinošu un neprofesionālu. Iesaku izvairīties, lai nebūtu jāpiedzīvo sarūgtinājums.

25.07.2023

J