www.sudzibas.lv 93 vidusskola Ekonomikas skolotājai personiskās problēmas ar mūsu klasi

93 vidusskola - Ekonomikas skolotājai personiskās problēmas ar mūsu klasi

Šodien biju ekonomikas stundās, lietoju mobīlo telefonu un izgāju uz toaleti 2 reizes. Skolotāja izdomāja ielikt man “n” par visām stundām +uzrakstīt piezīmes. Tad, pēc loģikas, kā es varēju neatrasties stundās un lietot telefonu, iziet uz toaleti? Tā nav pirmā reize, kad tas notiek. Līdztam pazemināja manus klasesbiedrus emocionāli un fiziski. Nesita, bet, domājot, ka starp meitenes kājām ir špikeris, piegāja un izplatīja viņas kājas. Bija arī gadījums, kad izrāva austiņas no krekla, kur viņi karājās. Saucot sociālo pedagogu un klases audzinātāju, tēlo labāko skolotāju pasaulē. Neļāva rakstīt darba lapas, kad kāds nebija skolā (11 klase, tagad esmu 12) . Pirmajā stundā pateica meitenei, ka jāpierod pie viņas īpatnībām. Pēc tās “špikera” situācijas, mēs pastāstījām mūsu klases audzinātajai par visu, atbilde no ekonomikas skolotājas bija “vaitad es esmu kaut ko tādu darījusi? ”, viņa bija ļoti pārsteigta. Vienreiz bija gadījums, kad klasesbiedrs iznāca pie tāfeles rēķināt un viņam nebija kalkulātors, tad skolotāja pajautāja, vai neviens Nepalīdzēs viņam, es pateicu nepareizo atbildi un skolotāja pateica ka izsauks sociālo pedagogu. Guess what? Es gāju pie sociāla pedagoga, lai viņa atnāk, jo 93 vidusskolā ekonomikas skolotāja nav adekvāta. Daudzas reizes es, mani klasesbiedri esam runājuši ar viņu, klases audzinātāju, bet nekādīgi nekas nenotiek.

O Observatorija 06.12.2023

pareizi darīja skolotāja

M MariannaSemjonova 13.12.2023

gribi ari lai pret tevi ta attiecas? sarunasim

S Smadzen'sVaig? 07.12.2023

Nekas nav mainījies, Ziediņa joprojām galvā sista :D

S Smadzen'sVaig? 07.12.2023

Intereses pēc, vai viņa joprojām uz kontroldarbu malām raksta papildu uzdevumus, atstājot knapi vietu risinājumam?

K Katrīna951 07.12.2023

Pēc tādas attieksmes, labi, ka vispār vēl kāds skolotājs Tevi māca.

M MariannaSemjonova 13.12.2023

man nav problemu ar citiem skolotajiem, jo vini ir normali))

O Olga1956 08.12.2023

Līdz 12.klasei būtu jau labi jāzin latviešu valodas pareizrakstība, lai nebūtu kauns par kļūdām... Bet pašpārliecinātība krietni hipertrofēta🤷🏼

K Katrīna951 13.12.2023

Prieks par to, pēc procentiem gan nekas daudzsološs nav. Veiksmīgi pabeigt skolu!