www.sudzibas.lv 90200203 Pienak astronomisks telefon rekins...

90200203 - Pienak astronomisks telefon rekins...

Nekadaa gadijuma tauta nezvaniest uz sadu nd 90200203 vai 90200205 krapnieku telefonu nr vinji sola darbu piemeram ka reklamas agentam un tada garaa, kaa ari citus piedavajumus un ludz lai pakalpojumam izmantojat parastos talrunus bet beigu beigas jus sanemat astranomisku telefona rekinu.

R

N Nata 26.05.2010

???????????????????Mans dels 9gadi

tiesi kontrstraiku spelejot uzkeras uz so piedavajumu.

????????????????????????Diemzel mees pasi nebijam maajaas.

Rezultaats 18 zvani uz Policiju, jeb socialajiem, par to ka atstaj majas tik mazus bernus vienus pashus un rekins 71lv no socialajiem un tiesas, kad tev atnems vecaku tiesibas, un sterilizes...Nav ko taisit, ja nejedz pieskatit, jeb sekot lidzi.
Vairakums negadijumu maziem berniem notiek, kad vecaku nav majas.

Protams daleeji pasi vien esam vainiigi, ...nu ja, esat jau gan, ja negrib pieskatit, tad jalieto kondomus.

bet ja atrastu tos kropljus kas to dara, rokas, kaajas norautu tiem.Un pautos nogrieztu un mutee tiem sabaaztu...Vaardu sakot kaajas viniem cementaa un juuraa iekshaa(((... Ja, tiesi ta...es ari to vecakiem daritu, kas atstatu bernus majas vienus pasus.
71 lv diezgan padargi par tava mazula dzivibu, ne?????
Cik daudz bernu ir sadegusi uguns nelaimes gadijumos, kad vecaku nav majas un durvis ir aizslegtas?????

Un navajag jau mazajam ar serkociniem speleties...var ari but negadijums, un sak degt elektribas vadi kad tie parkarst, jeb issavienojums...

Padoma, idiot...

71lv dargi????????

I Ilja 28.08.2010

es tikko pazvaniju pats uzinaju ka tas par xuj*** ko darit 2stundas ka pazvaniju nezinu ??? ko darit

G gilgelads 18.09.2010

vina skaipa niks iz wosadministrator! UN NEKADA GADIJUMA NEZVANIET UZ TO NUMMURU

ž Žanete 07.10.2010

Mēs arī iekritām uz šiem krāpniekiem, summa 340 ls.

E Ernests 28.10.2010

Es duraks pazvaniiju Tetis vel jau nau pamanijis ka zvaniju (reikinu) Ko man dariit!! Tiesi uzkeros CS teica ka busu admins un te peksni parada figu un viss!! Ko dariit?

E Ernests 28.10.2010

Tiesam 5ls par 1 zvanu jo dazi saka 71ls - 320ls kaa tad ir?