78.bērnudārzs - Valoda

78.bērnudārzā Bolderājā,kas ir latviešu plūsmas,ir grūti sameklēt darbinieku,kas saprot
latviešu valodu.Tur visas sarunas tiek vestas krieviski.Sākot ar b/d vadību un beidzot
ar tehnisko personālu.Vai Bolderājā vēl nav spēkā likums par valsts valodu?Mazbērni
dārziņā esot sāks pārkrievoties!

P

B Balta_Puma 16.02.2013

Ziņojums Valsts valodas inspekcijai. Pa taisno!

F Fricija 30.10.2013

Jūs esat pārliecināta, ka bijāt 78 .PII? Mana meita šogad beigs šo b/d, tur ir superīga vadītāja, arī audzinātājas, kuras nav latvietes lieliski saprotas ar bērniem un pat ar krievu bērniem runā latviešu valodā (ko nedara latviski runājošā audzītes :D ) utt utt. Jā virtuves dāmas utl darbinieki nerunā latviski, attiecīgi kolektīvs savā starpā dod vaļā kā nu prot. Tajā b/d ir divas vājdzirdīgas auklītes, kuras runā zīmju valodā, par to arī jāceļ brēka?