7. tramvaja nekauņas - 7. tramvajs

Sveiki. Esmu ļoti dusmīga. Vakar vakarā, braucot 7. tramvajā uz Ķengaragu, iekāpa pieturā ''Keramika'', 7 jaunieši - krievi, kuri smirdēja pa galabalu pēc cigaretēm un miskastēm. Protams visi viņi tādi kruti, melnās, baltās drēbēs, īsti brālīši, sāka beigās uz redeles apsēžoties smēķēt, bļaustīties un dzēra. Labi ka logi atvērti, bet neviens neko neteica un man palika slikti no tās smakas, bet naudu esmu samaksājusi un dēļ 7 pretekļiem neiešu ārā kāpt. Manas dārgās drēbes smird pēc cigaretēm un diena sabojāta, jo sāpēja galva. Nav pirmā reize, bet ja kādreiz tā bija, tad vismaz izdzina viņus, bet šoreiz neviens un neko, jo vismaz gaidīju ka kāds vīrietis spēcīgs pienāks un izdzīs.
Morāla trauma man, un no viņiem bezkaunība. Iznīcināt tādus prusakus. Laimīgā, vējainā dieniņa, kad saulīte spīdēja, pēkšņi dēļ 7.tramvaja kļuva bēdīga. Lūgums, ieviest kompostrieri kurš atļauj iekāpt cilvēkiem, kuri godīgi visu iepriekš ir samaksājuši un ir ar biļeti. 7. tramvajs un 15.trolejbuss ir nožēlojams un Ķengarags tāpat. Domāju ka no šī narkomānu, žurku midzeņa došos prom drīzumā(krimināla vieta), uz daudz labāku, patīkamāku un saulaināku vietu kas tiešām ir jauka, - Bolderāja. :)

R

D Dzintars 08.06.2011

Ej dzīvot Juglā nevis Bolderājā. Jugla ir vēl labāka nekā Bolderāja. Vai uz skanstes virsotnēm vai Teikā.