Pasākumu organizācija 7sky kā vienmēr krāpj klientus un paša darbiniekus. - Apzagšana

Firma SIA „7S” 7sky event agency ar savu anti reputāciju un sudzībām tā jau

bagāta.Neskaitāmas sūdzibas portālā sūdzibas.lv neapmierinātu klientu stāsti par izbojātam

kāzām.Taču cilvēki joprojām tic firmas marketinga trikiem.Vēlētos atvērt acis cilvēkiem par

firmu 7sky Event Agency un tās īpašnieci Uljanu Baykevič.Strādājot šajā firmā tev jau no

paša sākuma saka ka cilvēkiem vajag melot. Kad jūs pasūtat pasākumu , dekorācijas , šovus

Uljana sastāsta burvīgas un skaistas lietas – Elitāra klase , taču varu jums galvot firmai tā

nav , neviena no inventāriem un dekoriem , tai nav!Viņa pati neapzinās ka viņai tā nav , taču

vienalga pieņem pasūtijumu. 7sky nekad nevar paspēt laikā uz pasākumiem , jo obligāti

jāiebruac jāpadzer kafija vai jāpagaida līdz pēdējam brīdim. Dekorācijas tiek labotas tur

pat braucot uz pasākumu transportā. Darbinieki un animatori tiek atrasti portālā SS.LV un

tiek paņemti ļoti sliktas kvalitātes , taču pasniegti kā augstas klases mākslinieki.Viss 7sky

Uljanas Baykevič biznes balstās uz meliem un krāpšanu .Ja jūs kādreiz dodaties strādāt

pie šiem cilvēkiem brīdinu , nostrādāju trīs mēnešus , sastāstīja ka pelnīšu kalnus , teica ka

firma var pat apmaksāt autoskolu ,jauki bonusi , taču nododot nodokļu grāmatiņu , pat

līgumu nesastādījām , tiku izsviests uz ielas pliks un nabags , kaut gan biju strādājis pat

no rīta līdz nākamajam rītam un brīvdienu man nebija , ar komentāru ar kuru 7sky Uljana

aizbildinās „Inventāra zādzība vai pazaudēšana”, tā tiek atlaisti visi darbinieki 7sky .Ceru ka

cilvēkiem atvērsies acis par šo firmu.