7 dienas - Troksnis

7 dienas adventes sektanti, kuri ievākušies kaimiņos pastāvīgi rada bezdievīgu troksni skandējot krievu šansonus un līdzīgus murgus. Tas notiek ne tikai pa dienu, bet arī vēlu vakaros. Līdz ar to, logus turēt vaļā praktiski nav iespējams, ja vien nav vēlēšanās sajusties kā kādā Krievijas guberņā. Ceru, ka šo iestādi drīz aizklapēs.

K

H horta 31.08.2011

es varu padalīties pieredzē kā es tiku no slāvu kafijužņika pārliekās vēlmes pieskandēt ar savām dziesmām visu kvartālu-paņemam tumbas, nu cik nu jaudīgas ir..uzliekam uz loga..tas ir obligāti, jo pašiem tak ar jādzīvo:), un tikko šie sāk savus vāvuļus- uzliekam kārtīgu metālu..kā šie pieklust-slēdzam ārā..
es izārstēju to kafijužņiku vienā setā:)

K Kaimiņš 31.08.2011

Ar lielāko prieku darītu tieši to pašu, taču Pasāžā ir vēl ļoti daudz citu kaimiņu kurus negribētos lieki traumēt. Būtu pazīstami, varētu visi kopā šādu akciju uzrīkot - uzspēlētu katrs savu metālu sektantiem par godu :)

J 31.08.2011

Varbūt vajag vienkārši parunāt, saki, ka tev traucē.Dažreiz tas palīdz...

N Nevarbūt 31.08.2011

Nevar būt, ka tie ir sektanti, domāju, ka tie ir prasti urlas, jo sektanti lūdz Dievu, nevis klausās cietumnieku dziesmas.

K kaimiņš 01.09.2011

Acīm redzot tie ir sektanti - urlas.

H horta 01.09.2011

neiešu uz pasāžu..man nepatīk ne urlas, ne sektanti, bet tur jums briesmīgs apvienojums:)) turies! jācer ka viņus velns paraus

U Upīte 01.09.2011

Tiesa, kas tiesa. Arī saskāros ar šo problēmu. Šodien atkal viņiem tur kaut kāds kristiešu pasākums, tikko piezvanīju palūdzu, lai vismaz durvis aizver, citādi skan viss pagalms. Durvis gan aizvēra, bet skan tāpat. Par bail iedomāties kāds viņiem tur iekšā troksnis, ja jau mums šeit televizoru pārkliedz.

R Realitāte 06.09.2011

Pēdējā laikā šo sektantu tautieši lielos apmēros iepērk īpašumus Rīgā un Jūrmalā, katrs sev līdzi nemot desmitiem radinieku, kuriem mūsu valsts spiesta dot uzturēšanās atļaujas.Drīz latviešiem Rīgā un Jūrmalā nebūs ko darīt, jo tur skanēs vien šo sektantu valoda un dziesmas.Vismaz daļa atgriezīsies pamestajos laukos, jo latvieši taču ir arāju tauta, vai ne?

L LauraK 12.09.2011

Es arī esmu kaimiņiene Laura. Dzīvoju Upīša pasāžā, 3. arkā. Jā, 1. septembrī viņiem tiešām bija skaljaks pasākums, jo tur bija kristiešu grupa "THE ONE", un tā grupa tiešām ir forša un burvīga. Sanāca viņiem toreiz, 1 . septembrī koncis līdz pusnaktij. Tas ir piedodami.
Ja kas, tad oficiāli pēc normatīvajiem aktiem drīkst trokšņot līdz plkst. 23.00. Es dzīvoju arī gandrīz blakus un man tiešām nav pretenziju pret šo lielisko jauko kafejnīcu . Man ir liels prieks, ka beidzot ir vieta, kur kristieši var satikties. šī kafejnīca maksā nodokļus, pie viņiem netirgo alkoholu, viss notiek godīgi. Esmu tur bijusi iekšā, gan arī uz disko vakariem, arī uz koncertiem. Māksliniekiem, uzstājoties dzīvajā, ir gan jaudīgāka aparatūra, jo mūziķi ņem līdzi savas tumbas, tas gan, bet diskotēka tiek vadīta no mazām datortumbiņām, kuras ir piekārtas pie sienas, tad nekāds troksnis nav .
Es labprāt nāku tur paēst.
Esmu ar kafejnīcas personālu vienojusies, ka viņi savus pasākumus rīkos līdz plkst. 23.00.
Acīmredzot šos naida pilnos komentārus raksta citi konkurenti, kuriem pieder blakus esošās kafejnīcas, jo tiešām šī kafejnīca 7 dienas ir konkurētspējīga ar savu piedāvājumu un arī ar savām zemajām cenām.
Kafejnīca 7 dienas ir laba kafejnīca un es iesaku tiešām tur ikvienam iegriezties un labi paēst.

I Ingrīda 13.09.2011

Labāk lai mums kaimiņos tusē kristieši, nekā kāds naktsklubs, kurš spēlētu muzonu visu nakti. Naktsklubi nopērk mūzikas atskaņošanas licenci un tad drīkst trokšņot arī pa nakti. Laikam kaimiņš ir tas garmatainais gejs, kas tur dzīvo. Garmatainais gejs ienīst kristiešus.

T ToIngrīda 13.09.2011

Kāds gejs, tas taču p e d e r a s t s!

A Agnese 13.09.2011

Ja sūdzības autors ir garmatains gejs, tad vēl jo vairāk šī sūdzība ir pielīdzināma meliem.

I IngaZviedre 13.09.2011

šī kafejnīca ir pati foršākā no visām kafejnīcām.

To: Realitāte 06-09-2011

Tu laikam smagi murgo? Izklausās, ka ierakstu veicis kāds kafejnīcas darbinieks, kurš ir tik sīkmanīgs, ka pat kaunas atklāt savu patieso identitāti. Esmu runājusi ar vairākiem kaimiņiem un visiem troksnis šķiet traucējošs. Pie tam, ar kristietību tur maz sakara. Kafejnīcā sēž krievu urlas un laimīgi aplaudē slāvu estrādes cienīgam šlāgerim, kas pārbļauj mūsu televizoru. Tiešām īstenā kristiešu garā ieturētas manieres.
Brīdinu, ja šādas problēmas turpināsies, tad kopīgi ar citiem iedzīvotājiem vāksim parakstus un iesniegsim prasību instancēs, jo ja paši neprotaties, tad mēri tiks pieņemti likumīgā ceļā.

Starp citu, ja vēl nezināji, ir mainīts likums par trokšņošanu līdz 23:00. Tagad var ziņot pašvaldības policijai jebkurā diennakts laikā, ja vien troksnis ir traucējošs. Ja esat iekārtojuši kafejnīcu guļamrajonā, tad lūdzu ar to rēķinieties.

To: Agnese.
Jautājums uz iekrišanu, nez jūsu mīļais Dieviņš būtu sajūsmā par cilvēku zākāšanu par gejiem? Manuprāt, nē.

1. septembrī viņiem bija tuss ilgāk, bet tas tiešām mani netraucēja. Kafejnīcas telpas tiešām ir gaumīgas, arī ēdieni ir garšīgi, cenas sakarīgas. Pirms 6 gadiem dzīvoju Vecrīgā, bija vēl trakāk, jo bija mūsu kāpņu telpa regulāri piemētāta ar šļircēm un arī bieži vien ar apskaužamu regularitāti tika arī piečurāta kāpņutelpa.

M marina 03.10.2011

Tie ir Septītās Dienas adventisti. Mani viņi toč netraucē, ja turpinās ik dienas griezt kaut kādus kristīgos šlāgerus, ilgi tiešām viņi nepastāvēs.
Kurš ies klausīties kaut kādus sviestus?! Biju augusta sākumā tur paēst. Bārmenei lūdzu uzlikt ""skonto", šī man atbildēja, ka ""skonto"" nedrīkstot uzlikt, jo viņiem esot jāspēlē kristīgā mūzika.
Alus arī tur nav. Nekā tur no alkohola nav, izņemot kaut kādas suliņas

S Smēķētājs 14.11.2011

Arī antireklāma ir laba reklāma.

L Lote 05.12.2011

Radio Skonto nedrīkst, bet viņu slavenais DJ Igaunis Lēdiju Gāgu gan nesmādē!

V Velta Cīrule 31.10.2012

Ha, ha ha :D tā kafenīca ir bankrotējusi