7 Dienas Adventisti - Sekta!

I. Sta sekta, par to esmu parliecinajies 100%!!!Kad dzirdu, ka vini ievelk savos tiklos cilveki, pec tam vinus noved nave vai loti tuvu bitamama veselibas stavoklim!Viena mana pazina ir dedziga 7. Dienas adventistu sekotaja, pirms tam pamatigi izskalotas smadzenes un nozombeta, protams, man personigi arii visadi melodami un krapdami gribeja ievilinat sava sekta, bet man ir pasam sava parlieciba un man nav vajadzigs 7. Dienas adventistu uzspiestais viedoklis!Mate savu bernu merde bada nedod est un lielako dalu no saviem ta jau mazajiem ienakumiem atdod siem maitas kraukliem, kas brauka ar dargam masinam un dzivo istas pilis!Mulka cilveki!Pilna latvija ar sitadam sektam un 7dienas adventisti ir viena no sim despotiskajam sektam, drausmigi!

U

K kuza 11.10.2011

Es domāju, ka uz adventistiem, jehoviešiem un visām tām ticībām, kuras nav oficiāli atzītas, un tās ir Katoļi, Pareizticīgie, luterāņi un jau laikam arī tagad baptisti. - tie visi gandrīz ir ar psihiskām novirzēm, tādiem cilvēkiem labāk tur neiet.

T Točno 11.10.2011

Točno, piš viņus zirgs un septiņi tatāri, tos adventistus!

J janis 28.10.2011

Vispār šausmas, man brālis arī aizgāja labprātīgi uz šo sektu un ir pilnīgi nozombēts!

R Rita 28.10.2011

Cik man zināms tad adventisti tāpat kā baptisti Latvijā ir oficiāli reģistrēta konfesija un nevar tikt uzskatāma par sektu. Baptisti ir viena no vecajām reliģiskajām konfesijām, kā luterānisks vai katolicisms.Par adventistiem neesmu pārliecināta, bet ja nekļūdos, tad arī ļoti sen zināma Latvijā.Nedomāju ka ir labas vai sliktas konfesijas, ir labi vai slikti cilvēki.Ja ko nesaprotam vai nepieņemam, tamdēļ neteiksim, ka tas ir slikti.Varbūt mums to vienkārši nevajag.

M miers 05.11.2011

Bībele nesludina konfesijas, bet Dieva mīlestības principu- tev būs to Kungu, savu Dievu, mīlēt no visas savas sirds, no visas savas dvēseles un ar visu savu spēku un tev būs savu tuvāko mīlēt kā sevi pašu (5.Moz.6:5; 3.Moz.19:18; Mat.22:37, 39). Ja mēs ļautu to Svētam Garam ierakstīt mūsu sirdīs (Jer.31:33, 34), tad ļaudis ieraudzītu mūsu labos darbus un godātu Tēvu, kas ir Debesīs( Mat.5:14-16).

B BIJUSAIS ADVENTISTS 26.11.2011

SUKATAJI

E emerita ulnicāne 25.11.2012

lasiet un studējiet BĪBELI problēmu nebūs

A arnis irbe 20.09.2013

JA CILVEKAM NAV DZILAS UN NOPIETNAS BIBELES SVETO RAKSTU ZINASANAS, IR VIEGLI NOKLUT PERSONIGO USKATU UNMALDINOSU IESPAIDU VARA, TE IR KLASISKS NEZINASANAS PIEMERS UN NE MUMS NOSODIT SA CIVEKU JO VAIRAK RUPJI! KUR DIEVA GARS TUR BRIVIBA!

L lipgloss13 12.02.2014

PRETĪGI lasīt šādus apvainojums. Cik aprobežotam cilvēkam savā informācijā jābūt, lai adventistus nosauktu par sektu. Nekad mūžā, neesmu dzirdējusi tādas muļķības. Ne no viena adventista netiek prasīta nauda (atskaitot labprātīgi dotos ziedojumus, kā jau katrā, arī katoļu baznīcā, kurā starp citu šķībi skatās, ja neiemet groziņā naudu), īpašumi arī nekur netiek pārrakstīti, mašīnas, viss pārējāis, LIELĀKĀS MUĻĶĪBAS! Uz adventistu draudzi cilvēki iet labprātīgi, nevis piespiedu kārtā, nekādas saistības netiek pieprasītas. KAUNS, KAUNS, KAUNS, nepārliecinoties šādi aizvainot oficiāli atzītu konfesiju. Kādam būtu jāpalasa Latvijas likumi, lai saprastu, ka par tādu var arī nākties stāties tiesas priekšā, taču kam tas vajadzīgs, kad otreiz atnāks Jēzus, tad tiesa būs taisnīga un visiem bez izņēmuma. Kāda nāve, slimības, pašnāvība? Konkrētajā gadījumā izklausās, ka cilvēks ir iepinies reālā sektā, jo normāls cilvēks barotu savu bērnu. Kā var vispār kaut ko tādu iedomāties? Cik reižu esmu bijusi Dievkalpojumos un kaut kā vēl neviens mani nav nohipnotizējis. Saprastu, ja adventistos tiktu kalpots kādam mācītājam, vai konkrētam cilvēkam, bet tur tiek pagodināts PATS DIEVS, nevis notiek kalpošana kādam elkam. Palasi materiālus par sektām, tad iespējams sapratīsi, taču šaubos, bet tomēr ceru.

T Teodosijs 22.10.2017

Beidz muldēt cilvēki tiek ievilkti sektā ar viltību un mānīšanu. Viena no sātana sektām.

R rudolfs.priedes 15.02.2014

Es pilnigi nepiekritu tiem, kuri kritize septitas dienas adventistus, jo redzams, ka vini nelasa bibeli.Tie, kas lasa bibeli, zinas kapec jamaksa 10 dala, kapec jasvin septita diena SABATS, nevis svetdiena .Bibele ir ari rakstits, kas ir edams un kas nav.Neviens nevar Jums neko aizliegt, ne ari atlaut, ka vienigi DIEVS. Ludzu, lasisim BIBELI un pec tam spriedisim un rakstisim komentarus.Mes nedrikstam nevienu sodit, jo ir tikai viens, kasto daris!!! Rudolfs septitas dienas adventists.

P [email protected] 06.06.2015

Tas kas te tā apmelo, iesaku ļoti uzmanīgi lasīt un pētīt dieva vārdu, tur loti skaidrā, tiešā veidā norādīts, , , kas un kāds ir septītās dienas adventists, un kādam jābūt tam kas tic un īsteni no sirds meklē Dievu, , , , patiesi nosirds, , , tad sapratīs kas ir kas, , , , , nevajadzēs nepatiesību runāt, , , visu to labāko.

O Orests 19.08.2019

Tā bija vecā derība, bet kad sākās jaunās derības laikmets, tad viss mainījās uz citu virzienu, jo piedzima Jēzus Dieva dēls, kurš ir piedevis mums mūsu grēkus un nomira pār mums visiem un pēc augšāmcelšanās viņš mūs mīl tādus, kādi mēs esam, protams, ja mēs ticam Dievam tam Kungam un pielūdzam viņu. Tāpēc, ja adventisti uzskata, ka nosodoša attieksme par nenozīmīgiem sīkumiem ir pareiza, tad viņi vienkārši ir slimi un viņu īstā vieta ir nevis baznīcā, bet trakomājā. Ja kāds apgalvo kaut ko pretēju, tad viņš ir KU-KŪ

1 1ir 27.11.2015

Nu es esmu gājis uz Adventistiem diezgan ilgu laiku. Un viņiem arī pastāv problēmas. Pirmkārt viņi ir var teikt Bībeles radikāļi, kuri cenšas visu ievērot, bet līdz ar to zūd mīlestība. Savstarpējās attiecībās ir diezgan asi, prasīgi. Turklāt pārējos cilvēkus, arī citu konfesiju kristiešus, apsaukā par pagāniem. Ļoti daudz runā par veco derību, bet par Jēzu ļoti maz. No kopējā informācijas apjoma Jēzus sastāda 1 %. Paši radikālākie izturās ļoti muļķīgi: neiet uz veikalu Sabatā, neskatās TV, neklausās mūziku. Viss ir slikti, visi runā sliktu utt. Kas noved pie psihiskām problēmām. 90% gadījumu runā vienu, bet pēc tam dara citu. Ļoti daudziem nepatīk Ziemassvētki un Lieldienas. Cenšās biedroties savā starpā (bet īsti nesanāk), bet pret pārējiem cilvēkiem izturās diezgan vēsi, brīžam pazemojoši. Rakstu šo, ka varbūt izlasīs kāds adventists, lai saprastu savu kļūdu un mainītos.

J Jumis 26.12.2015

Piektītu 1ir, tieši tā kā taksta. Tuvi draugi jau labu laiku ir iesaistījušies un es redzu "progresu" Ziemassvētkus nesvin, arī Jāņi un tml ir vienkāršas dienas... Ko viņi vispār svin? Cūkgaļu neēd... Bet kas manī rada vislielākās aizdomas ir mācītāju pietuvināto personu pirktspēja, es domāju nekustamo īpašumu spekulācijas utt par to ju nerunā...bet tas viss ir...
Iespējams ar dievpalīgu, iespējams citu palīgu...ar tiem citiem domāju draudzi :)
Laiks rādīs, bet principā ģimenē bija atkarības problēmas tapēc radikālas ticības izpausmes varētu būt ar to skaidrojamas

A AB 16.09.2017

Skumīgi un bezgaumīgi... Nav faktu, nav konkrētu aprakstu, nav nekā konkrēta... Vienkārši izgāsta žūlts...
Gribam vai negriba, ticam vai neticam, bet Dievs ir! Visas vadlīnas ap un par Dievu ir Bībelē! Kas meklē tas atrod...

T Teodosijs 22.10.2017

Ir daudzas varenākas reliģijas jeb ticības bez Kristietības. Varbūt pastudējat tās. Varbūt visa šitā jezga ir žīdu pasaciņas?

B Benita Bernharde 22.08.2019

Visi šie raksti ir meli, cūkgaļu tiešām neēdam un sestdien - sabatā nestrādājam, jo tā stāv rakstīts Bībelē, Dieva likumi nav atcelti, atcelta ir upuru sistēma, jo tas vairs nav vajadzīgs, jo Jēzus Pats sevi pienesa par upuri, bet likumus Dievs nav atcēlis. Tad jau iznāk, ka baušļus var nepildīt un drīkst darīt noziegumus, Bauslis, protams, neglābj cilvēku, bet uzrāda grēku. Ja nav baušļu, tad nav arī grēki. Un Jēzu mēs godinām tāpat kā Dievu. Un to, ka mūsu starpā nav mīlestība, tie arī ir meli. Esmu pabijusi arī citās konfesijās un arī skaitījos tajās, bet lielāko mīlestību izjutu tieši Adventistu draudzē. Lasiet Bībele un tad zināsiet, kur ir patiesība un kur ir meli.Arī ēdienkarti ir norādījis Dievs, lasiet Mozus grāmatā- Bībelē.Visu labu!