www.sudzibas.lv 6418 18.03.24 Dubulti 13:03 - Zasulauks 13:29 ru vilciens Vilciens nav paredzēts pasažieru pārvadāšanai

6418 18.03.24 Dubulti 13:03 - Zasulauks 13:29 ru vilciens - Vilciens nav paredzēts pasažieru pārvadāšanai

Labdien Kungs-K-ze,
Tas notika vakar 18.03.24.g vilciens 6418 no Dubultiem 13:03 uz Zasulauks 13:29.
Visā maršruta vilciens neizmantoja pakāpienus, lai izkaptu pieturās un pasažieri lēkāja kā truši, apdraudot viņu dzīvību. Jo Zasulauks ir ĺoti-ĺoti zema platforma un man ir vairāk kā 70 gadi, es paprasīju konduktora lai papras mašīnistu Zasulaukå izvilkt pakāpienu lai man izkāpt.
Viņš to neizdarīja un cilvēki uzlēca no liela augstuma uz zemas platformu.
Man palīdzēja izkapt. Et ko Jūs domājāt, ja sieviete ir stāvokli un viņai jāriskē ar dzīvi?
Ja vilciens nav paredzēts pasažieru pārvadāšanai, tad vizmas nodrošiniet cilvēkiem izeju no vagoniem
jebkādā veidā.
Es zinu pilnīgi droši, kā Amerikā ir vieglāk nodrošināt drošību nekā maksāt cilvēkiem kompensāciju par zaudēto veselibu vai radiniekiem nāvi.

Labdien! Lūdzu, atbildes saņemšanai sazinieties ar mums, sūtot ziņu e-pastā uz [slēpt]@info.vivi.lv un precizējot, vai tas bija vecais elektrovilciens ar augstajiem pakāpieniem vai jaunais elektrovilciens bez pakāpieniem. Paldies!

Klientu apkalpošanas centra e-pasta adrese: vilciens[et]info.vivi.lv