H Hugo Djego 28.02.2010

Man neizdevās pat pieregistrēties-paradijās uzraksts, ka adrese nepareiza vai kaut kas tads.Es domaju, ka tur tas kiberadminis iedomajies, ka taisu viltus profilu jau kādam esošajam.Beigās atmetu roku-ja nav cūkai bērnu, tad nav.Esmu reģistrējies iekš izsoles.lv -loti normāli tur.

E Es 28.02.2010

Ainars savu lapu reklamē

B bebija 30.05.2010

Hugu Djego! Nu, tad sēdi savās izsolēs lv, neviens jau tevi ārā nerauj! Un, tādiem kašķiem kā tu, vispār nav ko darīt 5santīmos! Nav jau šis portāls Centrāltirgus placis!

S santa 25.10.2010

reāli, iesaku registrēties šajā saitā.
pati esmu registrējusies! un ļoti patīk! ļoti lēti var iegādāties preces.un galvenais ka nav krāpšana.pērkot visas drēbes esmu dabūjusi!
-un mīļais HUGO DJEGO prieks ka reklamē savu saitu! varu saderēt ka pat ierakstu ierakstīji tu!

Z zinta 18.01.2011

Es arī esmu mēģinājusi reģistrēties, un redziet man atmeta reģistrāciju atpakaļ, uzrakstīja, ka pārkāpusi noteikumus, jo mana kolēģe no darba jau noreģistrējusies no tās pašas interneta adreses, un viņas arī izmeta, neskatoties, ka viņa jau kontā bija ieskaitījusi naudu, paskaidrojiet man muļķei, kotad šeit var pārk'pt noteikumus, ja draudzene vai radi ieliek šaja portālā arī mantas tirgot, un ar solīšanu jau tāpat neviens nepārsola, tur jau droši politika tāda, ka pašas šō portālu īpašnieki un draugi iegādājās humpaļu lupatas, kuras iek tirzniecībā, zem dažadiem segvārdiem. Un vēl nokrāj ieskaitīto naudiņu no konta. Un lai nerastos liela konkurence, tad izdomā stratēģiskus noteikumus. Piedalaties droši Izsoles.lv Tur ir normāli noteikumi, esmu daudz pārdevusi un nopirkusi, un arī manas draudzenes šo portālu apmeklē.

L Lina 26.02.2011

Zinta - manuprāt Tu lieliski aprakstīji izsoles.lv stratēģiju(ar pirkšānu pārdošanu un radiņiem/draugiem/kolēģiem) - un mēģināji šo pašu stratēģiju iemēģināt arī 5santimi - tikai neizdevās, nobloķēja Tevi un tagad škrobe - kā nu ne... :)

5santimi nav ko darīt tiem, kas grib šmaukties! :)

J Jurītis 26.02.2011

Še tev Līna piesi lati,
Paplēt kākas labi plati,
Guli rāmi, nekusties,
Lai var labi nopisties!

D Dora 27.08.2011

šis saits ir nožēlojama atrauga, ja arī kādreiz tur kaut kas vēl notikās, ar nožēlu jāsaka, ka tagad tur neko nevar vairs atrast, nu absolūti neko. Izliktas bēniņa preces, kuras pat labdarībai neder, bet gan miskastei.