5. poliklīnika, ginekoloģe M.Puķīte

Neejiet pie šīs dakteres, ja ir aizdomas par infekcijām. Viņa teiks, ka jums ir vienkārši alerģija. Bet, ja veiksiet analīzes pie citas dakteres, tad atklāsiet, ka 1,5 gadus esat nostaigājusi ar klasisku STS saslimšanu, ko ar alerģiju pat pēc kārtīgas izmeklēšanas nevar sajaukt.

N nnn 30.04.2008

Un ja esat grūniece, arī uzmanaties, jo vina taisa tikai 2 usg, pat tad ja 1 jau kaut kas nav ok, pa vidu nesūta, lai pārliecinātos vai viss ok. pasam vajag pie cita ārsta pārliecināties, jo vinas neuzmanības dēl nonācu slimnica. Bet labi, a beigu beigās viss bija ok. uzmanaties.

A anna 18.06.2008

Oj, cik zinu M.Pukjiiti-shausmiiga dakteriite.Neiesaku pie vinjas iet-vinjai visas probleemas ir normaalas.

B Baiba 18.06.2008

Bet viņa taču vairs nestrādā tajā 5.poliklīnikā Vecrīgā... cik var spriest mājas lapā... hmm..varbūt veca informācija.

L Lazdiņa 13.08.2008

Nu gan... visus gadus cik staigāts pie Puķītes, vislabākā, vismīļākā ārste pasaulē... bet nu nav jau arī bijušas šausmīgas saslimšanas lai pārbaudītu visas viņas kompetences.. jebkurā gadījumā, es tikai par Puķīti!

M MADARA 13.08.2008

Man ir ieteikums iet pie Ilonas Kamparas, ideāla ārste! Pateiks visu kā ir, izvēlēsies labāko variantu, ārstēšanu utt. Esmu pat ļoti apmierināta, lai arī sanāk maksāt vairāk nekā citur /bet vismaz zinu, ka viss būs ok/

M Mia 27.08.2008

Пуките только создаёт себе образ, что ей до вас есть дела. Звонишь ей узнать результаты анализов, она где-то в транспорте едет и "по памяти " отвечает что " да там всё нормально".

А недавно, реально нужна была её помощь (воспаление). Она ответила, что запись на 2 недели вперёд. Даже не поинтересовалась в срочности дела. На вопрос, а что же тогда делать, ответила "или скорую вызывай, или в деспансер иди". Причём послала очень конкретно и поятно. Типа у меня море пациентов, не до тебя. Тоже мне частный врач!

После такого отношения, к ней ни нагой. Тётка баблос срубает, а проблемы больных ей до фени. Только выглядит такой участливой.

I Ira 20.10.2008

Da v etoi poliklinike toljko edinicj znajut, i realjno delajut svoe delo, a ostaljnje toljko delajut vid, denjgi vozjmut, vjpishut chto... to chto i vsem i guljai Vasja.

E eliina 11.05.2009

Gāju pie Puķītes gandrīz 10 gadus ar pārliecību, ka normāla daktere (ja nenem vērā, ka nesleepj no pacientiem slikto noskanojumu). Visas analīzes regulāri taisīja, akūtos gadījumos paņēma pa vidu pierakstiem, tikai tāds nieks - USG neuztaisīja nevienu reizi pa visiem 10 gadiem. Nomainīju ārstu un uzzināju, ka man olnīcā cista 4 cm diametrā (nevis hormonālā, ko ar zālēm ārstē, bet tāda, kuru jāoperē).

S santa 11.06.2009

nu nezinu es pie Puķītes biju tikai vienu reiz un mani uz reiz aizsūtīja uz USG

A Ance 21.09.2009

Man Puķīte aizmirsa pateikt, ka esmu stāvoklī . Biju taisījusi vairakus grūtniecības testus, kas visi bija negatīvi, bija nelielas mēnešreizes un viņa mani nosūtīja uz pārbaudi, kur atklajās ka esmu 3 mēnesī, 1 mēnesi gaidīju, jo uz šo parbaudi bija pamatīga rinda, vai nav jauki! Kad atnācu pie viņas atpakaļ ar atbildi, viņa paskatījās pierakstos- nu ka man jau te stāv rakstīt, ka ir iestajusies grūtniecība :D

S skota īpašnieks 02.10.2009

Par M.Puķīti varu pateikt tikai visu to labāko. Neskatoties uz to, ka viņa ir pieprasīta ginekoloģe un pieraksts ir diezgan saspringts viņa man nekad nav likusi justies slikti. Grūtniecības laikā vienmēr aprunājās par man uztraucošām problēmām. Nosūtīja uz USG 2 reizes. Starpcitu 2 rezies ir norma, ja bērnam viss ir kārtībā un nebūt nav tā, ka visu laiku ir jāskrien uz USG, jo tas kaitē bērnam. Kā arī līdz šim kā grūtniece neesmu samaksājusi ne santīma, viņai ir līgums ar VOVA, katrai grūtniecei pienākas bezmaksas aprūpe un 2 USG bezmaksas. Kaut gan zinu, ka citi ārsti uj kā noplēš naudu par analīzēm un vizītēm. Kā arī viņa teica, ka saprot mani kā grūtnieci kurai būs pirmais bērniņš es varu viņai zvanīt jebkurā diennakts laikā. Tiešām laba daktere iesaku griezties pie viņas, nekad ne par ko Jums nepārmetīs un vienmēr ir smaidīga, laipna un patīkama, kā arī profesionāla.

S skota īpašnieks 02.10.2009

Viņa nestrādā 5.poliklīnikā, bet gan viņai ir pašai sava M.Puķītes privātprakse.

M maris 18.07.2010

Sieva bija lasījusi komentāru, ka "ar Puķīti viss ir kārtībā, ja nav problēmu". Centos nomierināt, ka tie ir tikai komentāri, un sievas grūtniecības laikā Puķīte arī rīkojās, it kā nebūtu problēmu... un bērniņa vairāk nav...

M maris 18.07.2010

Sieva minēja par komentāru "ar Puķīti viss kārtībā, ja nav problēmu", es centos nomierināt, ka tie ir tikai komentāri, bet tagad bērniņa vairs nav.. un sāpīgākais ir tas, ka nav pārliecība, ka ginekologs ir darījis visu lai glābtu bērniņu.. it kā kontakts ir patīkams, bet uz analīzēm un visu pārējo ir jāuzprasās pašam.. uz viņas dvēseles noteikti ir daudz bojā gājušu dzīvību.. mēs noteikti mainīsim ginekoloģi!

M maris 18.07.2010

Slepkava par valsts naudu!

A anna 18.07.2010

Ja jums ir kaut mazākās problēmas, nekavējoties mainiet ginekoloģi!!!

M maris 18.07.2010

Labāk jau negaidiet problēmas, bet vienkārši izvēlieties citu ginekoloģi.
Padomājiet- ja visstulbākais komentārs internetā var kau par tūkstošdaļu samazināt risku bērniņam, vai tas nav tā vērts?
Neizvēlieties Puķīti par savu ginekoloģi!
Un atcerieties, ka neviens komentārs nav bez lielāka vai mazāka pamata.

A aaaa 01.10.2010

Biju Puķītes pacieente 3 gadus un pēc MA nomainīju ginekologu, un tavu brīnumu - izrādās ir ielaists iekaisums un cista olnīcā. Jaunā ginekoloģi tikai šūpo galvu un nevar atbildēt uz jautājumu, kā to varēja nemanīt agrāk. Skumji, ka tādi ārsti var strādāt nesodīti :(