www.sudzibas.lv 3F Gāzes Apkure krapšana, slikts serviss

3F Gāzes Apkure - krapšana, slikts serviss

pasūtiju gāzes apkuri mājai ar sešu gāzes balonu sistēmu,(gāzes balonu skapi, telemetriju, gēzes noplūdes sensoru, kolektoru, automātisko pārslēdzēju, gāzes skaitītāju, lokanos pievadus un montāža) bet bez gāzes katla (jo bija savs). Līgumā bija teikts ka jāuzstāda mēneša laikā no rēķina apmaksas brīža (13.11.2018.). mēneša laikā tika uzstādīts tikai skapis, kolektors, automātiskais pārslēdzējs un lokanie pievadi. 11.02.2019. atteicos no gāzes skaitītāja, jo teica ka nepieciešami papidus 200eiro lai to uzstādītu. uz šo brīdi (26.02.2019.) telemetrija un gāzes noplūdes sensors nav vel uzstādīts. Šodien sazvaniju un teica, ka līdz 03.03.2019. tās divas lietas uzstādīs un pie reizes nomainīs gāzes pievadus, jo caur tiem ir gāzes noplūde. no dienas kad atteicos no gāzes skaitītāja, naudu par to nav atgriezuši un kad pa telefonu jautāju, kad atgriezīs naudu par gāzes skaitītāju, viņi met nost klausuli un pēctam neceļ, ja zvanu atkārtoti.

V

I Inzagi 18.12.2020

Piekritu sudzibai.

I Inzagi 18.12.2020

German konovalov vards. Tagad website nomainija uz baupro.lv

+37125149477 vina numurs

Uzmanaties no sis personas