+37124553130 - Krāpnieki

Šīs numurs zvanīja vairākas reizes. Zvana meitene, kas runā krieviski un melo, ka viņa ir no valsts policijas. Viņi runa par to, ka kāds paņēma kredītu uz jūsu vārdu. Visticamāk tas viss ir darīts, lai pēc tam no jums izvilktu kādus bankas datus, lai nozagtu jusu naudu. Krāpnieki

Z

G Govjzems 23.01.2023

Jā, pilns tādu kretīnu zvana. Diemžēl, ļoti daudzi uzraujas, neskatoties, ka pilns internets ir ar informāciju

M Mixx 24.01.2023

Citreiz uzdodas ka zvana no Swedbank bet murkšķ krieviski krāpnieki protams

G Govjzems 29.01.2023

Galvenais- neiesaistīties sarunās, jo tie prot apvārdot, nesaukt nekādus personas vai internetbankas datus. Vēl ko viņi dara- prasa, lai ieinstalē kompī programmas, piemēram, Teamviewer vai AnyDesk, ķipa, pats varešot vadīt datus, tādā viņi neredzēšot, ko vadi. Nu,tā ir kļūda, jo viņi tādā veidā redz visu, ko ievadi🤷‍♀️