333.lv - Bardaks

Всем добрый день,
Если надумали покататься на картинге не стоитт тратить свое время и деньги в етом месте. Работающий персонал пытается тебя учить после заезда что и как делать ссылаясь на правила,которие как оказывается никто и непредоставлял.
Трасса сдается частникам с своими картингами, которие пытаются устанавливать свои правила, в свою очередь персонал на ето никак нереогирует.
Если есть желание покататься несоветую ето место.

V

A anonīms21 05.10.2013

Esmu izgājis kartingu skolu. un kaut es visus noteikumus zinu un mani pazīst, man vienalga liek izlasīt un parakstīt noteikumus. un ja ir kādi jautājumi, vienmēr visu var pajautāt, visi ir saprotoši un izspalīdzīgi. Daudzi noteikumi atšķirās īres kartingam un savam, piemēram par savām riepām tu maksā pats un vari tās bojāt kā gribi bet par īres kartingu maksā viņi.
Un protams labāk braukt kad sportinieki nebrauc, jo ātrumi ir dažādi un viens otram traucē. tpc vienk jāpagaida.