www.sudzibas.lv 3 PUNKTI nodokļu nemaksāšana, aplokšņu alga

3 PUNKTI - nodokļu nemaksāšana, aplokšņu alga

Sveiki,

Vēlējos pastāstīt, ka sekojošajai firmai ir dubultā grāmatvediba. Uzņēmumā ir apakšuzņēmumi,kuri darbojas fiktīvi, lai izvairītos no nodokļu maksas. Alga tiek dalīta, kā rezultātā daļa tiek izmaksāta skaitot uz kontu, bet otra daļa uz rokas (aploksnē). 2,5 mēnešu laikā nevar uzrakstīt darba līgumu, kā rezultātā nav skaidrs, vai maz viņu sagaidīs, jo nemitīgā atruna par otra makrouzņemuma izveidi liedz uzrakstīt līgumu. (Devos prom,jo nevarēju noslēgt darba līgumu ar darba devēju)
Dodoties prom tiek izmaksāta tikai oficiālā daļa, par neoficiālo varat aizmirst, jo netika izmaksāta.

Alga konkurētspējēgiem uzņēmumiem ir augstāka nekā 3 Punkti, vai 3PUNKTI grupa, vai grupa 3 PUNKTI. (Oficiālie nosaukumi mainās)
Neizvēlieties šo uzņemumu, kā nākošo darba vietu.

E