2MT, IK - Igors Matjuševs - Krāpnieks und zaglis - Krāpšana

Igors Matjuševs, mums nozāga lielu naudas summu. Uzrakstījām iesniegumu policijai un noskaidrojām, ka par viņu jau ir uzrakstīti vairāk nekā 50 paziņojumi no cilvēkiem, kurus viņš apkrāpa. Facebookā viņš tirgo būvmateriālus, piegādes brīdī bija jāmaksā skaidrā naudā, tāpēc vienojāmies. Pāris piegādes notika bez problēmām, atslābinājāmies. Viņš pastāstīja, ka strādā ar vēl diviem menedžeriem pēc adreses Ganību dambis 7a, Rīgā. Mums bija jāpaņem viens pasūtījums pēc šis adreses. Saņemot, vajadzēja pateikt, ka esam no Igora. Pēc Igora vārda pieminēšanas 2 menedžeri dīvaini ķiķināja, bet šo pasūtījumu saņēmām (vienīgo pasūtījumu, kuru saņēmam). Noliktava pēc adreses Ganību dambis 7a mūms neizraisīja šaubas, tāpēc nebija pamata cilvēkam neuzticēties. Tad viņš teica, ka preces jāpasūta Lietuvā un jāsamaksā priekšapmaksa. Visu, ko mēs viņam samaksājām avansā, mēs attiecīgi nesaņēmām. Pastāvīgi attaisnojumi par slimu sievu, kurjeru, ārzemēm utt. Viņš stāsta, ka daļa pasūtījuma jau ir Rīgā, tiklīdz prasām, kur ņemt, melo, ka tomēr nav Rīgā. Uz telefona zvaniem neatbild. It kā dzīvo kaut kur Jūrmalā. Varbūt kādam ir kaut kāda informācija par šo noziedznieku?

Этот человек (Igors Matjuševs, personas kods: 290183-12715) обокрал нас на большую сумму денег. Мы написали заявление в полицию и узнали, что про него уже написано больше 50 заявлений от людей, которых он обокрал. В фейсбуке он продает строительные материалы, платить надо было наличными при доставке, поэтому мы согласились. Пару доставок произошло без проблем, мы расслабились. Он сказал, что он работает с двумя другими менеджерами по адресу Ganību dambis 7a, Rīga. По этому адресу нам надо было забрать один заказ. При получении надо было сказать, что мы от Игоря. При упоминании имени Игоря 2 менеджера странно прохихикали, но этот заказ мы получили (единсвенный раз). Склад по этому адресу не пробудил в нас сомнения, поэтому неебыло повода человеку не доверять. Потом он сказал,что товар надо заказывать в Литве и надо оплатить вперед. Все что мы ему оплатили вперед, мы соответственно не получили. Постоянные отговорки про больную жену, курьера, заграницу итд. Говорит что часть заказа уже в Риге, как только спрашиваем где забрать, врет что нету в Риге. На телефонные звонки не отвечает.

Good Intentions 26.05.2022

Esiet dzirdējusi par personas datu aizsardzības likumu?

M Marinia 26.05.2022

Komercreģistrā publiski pieejama informācija.

P Palīgs neskaidrajiem 26.05.2022

Man nav saprotams kāpēc nevarat materiālus nopirkt veikalā, bet jāpērk no kautkādiem nepazīstamiem igoriem?

M Marinia 26.05.2022

Atbilstoši komercreģistrā publiski pieejamai informācijai individuālā komersanta 2MT dalībnieks ir Igors Matjuševs, personas kods: 290183-12715, kurš kā komersantu ierakstīja sevi komercreģistrā.

и Иван Дулин 02.08.2022

В Латвийской Республике полиция совсем не чешется!Эта группировка уже годами занимается мошеничеством.Обмануты сотни людей,а полиция бездействует!Обращайтесь в прессу!Полиция бесполезна!