www.sudzibas.lv 2fly.lv Slikts serviss

2fly.lv - Slikts serviss

Aprīlī nopirkām biļetes uz norvēģiju.bet drošības pēc apdrošinājam. Beigās personīgu iemeslu dēļ nesanāca aizlidot. Un protams gribējām naudu atpakaļ ,tamdēļ arī piemaksājām. Sazinājāmies ar 2fly ,solīja naudu atskaitīt 5 darba dienu laikā. Bet jau ir pagājušas 12 dienas,kad zvanām neceļ telefonu ,sola tik naudu atskaitīt ,bet neskaita. Operātore neko nepaskaidro.

L Laurynas Mišanovas 22.06.2016

cik es zinu, pērkot papildus apdrošināšanu viņi dokumentus nosūta pa e-pastu. Man bija pirktas biļetes uz Dublinu decembrī pēc tam sanāka ta, kad arī nevarēju lidot... man naudu atpakaļ atgrieza tiešam tad kad bija noradīts. Parlasi informaciju, es neticu, ka tev neatgriezīs naudu.

M Martinaa 22.06.2016

Es tiešām ceru ,kad atgriezis. Wnk e-pastā ir norādīti citi datumi. Tad sanak ,kad sen jau vajadzeja ,but. Ari operatore sola ,kad rita bus. Ta katru dienu. Wnk esmu neizpratne. Tad uzreiz vajadzeja teikt ,ka ir. Nevis solit

M Maija 01.03.2017

Sveiki!

Ko jūs varat te ņemties:

1. Kad jūs rezervējat biļeti, jūs tak izlasat noteikumus un apstiprinat.
2. Par naudas atgriešanu ir rakstīts ,jau kad veicat rezervāciju, kad viņu nevar atgriezt. Ja vien iegādājaties apdrošināšanu, 70% apmērā.
3. Mīļie draugi, esat lūdzu ļoti uzmanīgi veicot rezervāciju, un 100 reizes pārbaudat savus datus un datumus,kad jums ir jālido. Jo diemžēl jūs esat tik neuzmanīgi.
4. Mēs izsniedzam derīgas iekāpšanas kartes.
5. Mūs var sazvanīt, vienmēr, tikai diemžēl ir daudz zvanītāju kuriem vajag palīdzēt...Tomēr vajag būt pacietīgiem. Mēs daram visu, lai jums palīdzētu.
+371 67660158
I-V 9:00-18:00

д Данияр 04.03.2017

Без ответственные! Я больше никогда не буду покупать билеты на этом сайте и на сайте скрыдзиай. Лучше на машине поеду туда, куда мне надо,.