www.sudzibas.lv 2fly.lv Neatgriež naudu par

2fly.lv - Neatgriež naudu par

pasūtīju lidojumu vasarā caur 2fly uz Pērtu no Londonas un atpakal (26.okt- 6.nov) - samaksaju un saņemu e-pastā lidojuma dokumentus, bet 11.okt no 2fly e-pasts par to, ka ielidošana Londonā parcelta par 6 stundām vēlāk nekā plānots un citaa lidostaa. (ne Gatwick, bet Hītrova) , tādējādi vairs netieku uz savu reisu Londona -Rīga. lūdzu atrast citu ātrāku reisu no Pērtas uz Londonu, kaut vai dienu ātrāk, 2fly atbildēja, ka neesot iespējas. tad atgriezīšot man naudu , un es varēsot pirkt citu biļeti. e-pasta rakstīju , lai atgriež naudu, soliija telefonsarunā jau otrās dienas rītā , naudai jābūt kontā.... sodien 17.okt., pecpusdiena, naudas vel nav, regulāri zvanu , rakstu, atgādinu, tikai sola, ka nauda būs pēc iespejas ātri, bet solījumus nepilda