29972168 Sergejs - 29972168 Sergejs

Reiz ar draudzeni atbraucām uz tikšanos - kā jau standarta mākleris pameta mūs pie ārdurvīm - " atvainojiet, jau paņēma pirmais klients..." un tādā kontekstā! Brrr... NEPATĪKAMI, jo bijām atbraukušas ar autobusu caur visu Rīgu un āra bija -21. Tekstā raksta " Starpniekus lūdzu netraucēt" - visai divdomīgi! Iesaku pameklēt īpašnieku cītīgāk internetā, jo beigās sapratu, ka vismaz šis mākleris darbojas ar īpašniekiem, kuri vai nu neprot vai slinko ielikt paši sludinājumu ss.lv - esiet piesardzīgi un neuzķerieties uz šiem TIPIŅIEM, kuri atstāj Jūs nama priekšā -21.

Y

X xex 21.03.2012

Diemžēl gadās tādas situācijas, kad īpašnieks nedzīvo pats dzīvoklī un tādēļ nevar braukt uz turieni katru dienu. Tados gadījumos īpašnieki dažreiz prasa atvest uzreiz dažus klientus, tāpēc arī var gadīties tāda situācija. Tas pats ar jums vareja notikt arī bez starpnieka..