www.sudzibas.lv 220.lv Smaržas un neticamas atlaides

www.220.lv - Smaržas un neticamas atlaides

Meklējot sev vajadzīgās smaržas internetā uzdūros veikala 220.lv neticamajai atlaidei -63% (60ls vietā nācās maksāt 20ls), pasūtīju, apmaksāju. Nākamajā dienā atnāk vēstule, ka pirkums nav nomaksāts. Aizsūtīju šiem maksājuma kopiju uz e-pastu, pēc 5 min atnāca paziņojums, ka mans pasūtījums ir apmaksāts un tiks piegādāts 1-2 dd laikā. Un tāarī notika pasūtījums bija pienācis jau nākamajā dienā. Ar smaržām viss ir kārtībā, nav nekāda krutka. Kad salasījos visas sūdzības par viņiem tā sabijos, ka tūliņ atnāks kāds čur ūdens izsmidzināms pudelītē... Bet nē, redz, ka viss bija ok...

O

; ;jgi;ygv v 13.09.2012

OskarP, cik lielas algas pie jums, 220.lv, maksā?

P Paula 06.10.2012

Labdien! Vēlos padalīties ar savu pieredzi (220lv veikals). 01.10.2012 pasūtīju preci (smaržas), atnāca sms un e-pasts, ka prece būs veikalā 2-3 dienu laikā. 03.10.2012 piezvanīju uz veikalu (sazvanīju uzreiz), konsultante teica, ka vakarā prece jau būs un jāgaida sms un e-pastu. Aptuvēni pēc 2 stundam atnāca īsziņa, ka varu nākt veikalā. Ļoti laba apkalpošana, neko sliktu pateikt nevaru.

S Sanny 03.01.2013

;jgi;ygv v - ja cilvēks grib ko labu pateikt - tā viņš uzreiz strādā tajā uzņēmumā ja? :D Jūsu zināšanai eksistē arī pateicīgie klienti. Pati esmu 220.lv klients - un mani viss apmierina. Tur nestrādāju :D

M marisabelj 24.03.2013

Es pasūtiju tur smaržas Arden 5 Avenue Nigths, pa telefonu teica ka tās ir oriģinālas smaržas. Kad es viņus saņēmu man viss patika un cena un ka smaržo bet pēs 3 stundam es jau viņus nesajūtu.. Es nedomaju ka oriģināls arī smaržo 3 stundas.. Protams, ka es ar viņiem nesūdzešos man vienkārši ir nepatikami, kad man melo

M marisabelj 28.03.2013

Uz ķermeņa ilgi neturas, bet uz drēbēm smarža saglābājas visu dienu ) it kā pasteidzos ar sūdzību ))

D DianaZ 02.02.2015

Veikals diemžēl uzskrūvē mākslīgi cenas, un tad it kā izveido atlaidi.
Konkrēti gribēju iegādāties Multivārāmo katlu Redmond 4502, cena ar atlaidi 139 eur, bet it kā sākum cena 249eur, kad nevienā citā internetveikalā cena nav lielāka par 184 eur. Pēc 2 dienām skatos, uzlika, ka sākumcena vispār bija 299 eur. Tas jau vieš lieeeelu neuzticību šim uzņēmumam.
Zemāk norāde uz konkrēto preci.

G gatorX 14.04.2015

Stulbie konkurenti, pārtrauciet takš to bērnišķīgo troļļošanos!